SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1584848

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823


Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


A bieg w miejscu to też aeroby co nie?

Bo ja chce coś na wakacje zrzucić,waże 90kg na 190cm wzrostu

Na mase to chyba od września jade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
bieganie tez aeroby ale musisz przynajmniej 30min biegac, nalepiej jeszcz emirzyc sobbie puls

btw bieganie przy duzej masi eoslabia stawy kolanowe dlatego zaleca sie rowerek

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko by było spoko jak bym miał ten rowerek

Będe musiał pomyśleć o takich stojakach pod tylne koło w rowerze tak żeby było wyżej i będe śmigał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
zabijesz sie wtedy to nic nie da bo rownowagi nie zlapiesz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie złapie?

Stojaki będą stabilne i tak żeby sie tył nie ruszał a koło mogło kręcić,przód normalnie lub też troszke w górze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
no wlasnie o to mi chodzi ze jak przod bedize normalnie to sie wy***iesz musisz stabilne 2 stojaki zrobic, ale jak bedizesz jechal na zwyklym to za lekko bedize szlo, na stacjonarnym mozesz ustawic ze idzie ciezej a tutaj po prostu pedalujesz

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zauważ że jest coś takiego jak bieg w rowerze

Może i niewielkie obciążenie ale na stacjonarny mnie nie stać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
tylko ze te przerzutki sie bardziej sprawdzaja jak jedziesz po ziemi a nie w powietrzu

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
mnei tez nie stac na stacjonarny ale ciocia ma a mieszkam w blizniaku z ciocia weic tylko przed furtke na podworzu przechodze i juz jestem u cioci na rowerku

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium