SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1564026

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
ja tesz kcem byc

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
kup jedną ładną
ja chyba dam tylko walentynke z życzeniami kurcze sam niewiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
ja i tak ide do mojej bylej juz dziewczyny z kwiatami

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ja kupilem misia takeigo malego z sercami, i do tego albo maly bukiecik z 3 roz albo jedna dluzsza ladnie przybrana chyba lepiej jedna ladna

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737


nie no ja swojej bylej dalem kubek z garfieldem bo bardzo chciala i takiego misia a jutro ide jeszcze od niej z kwiatami

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
kurcze a ja niekupiłem żadnego misia głupio mi troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
a mi wczoraj stary rzucil misia i powiedzial zebym jej dal wiec mi sie to podoba

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
masa jeszcze nic straconego jutro wkladasz jakies tramkpi szybkobiezne lecisz do sklepu i kupujesz

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
a ja najwyżej niedam chyba się nic nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
zalezy jak blisko jestes ze swoja laska zawose mozesz jej powiedizec z enei wierzysz w amerykanskie swieta

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

Wiecej