SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578483

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
BRY
Wstałem o 10.30 strasznie zrypany zrobiłem wczoraj trening klaty i bica i dzisiaj gardło nawala, nos zatkany
Miałem dzisiaj iść zrobić plecy i nogi ale chyba odpuszczę bo nie chcę jeszcze bardziej się rozchorować bo już za 2 dni sylwek.
Domis strasznie dużo tłuszczu masz w diecie

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
domisku :* dzieki dam ci wygrac nastepnym razem za to w bila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
siema erulf, to jest tak lekka redukcja coś jak Pepo robił, z mini ładowaniami raz tygodniu
Kojot jak coś to zawsze moge przetłumaczyć
oraz
za***iście podoba mi się ten emot:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Domis - jak to sie nazywa ten translator co masz ?? bo musze sobie sprawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
o Piłsudskim jest aż za dużo... i w tym jest kłpot różnie zródła różnie piszą ale już mam drobne szkice pracy. Dziś wieczoram może ją zapodam do gainera

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Deutsch-Translator i to jest firmy Techland nic więcej nie pisze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Domis - jeszcze raz wielkie dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Domis - mam jeszcze jedna prosbe mozesz teraz to co przetlumaczyles na niemiecki wrzucic jeszce raz do translatora i na poslki zrobic i wrzucic co wyszlo jak sie nie bedzie znacznei roznic to znaczy ze jest wszystkoo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Na urlopie otwierają do w czasie wakacjach i wakacje. Jedziemy lato nad morze , i z zimą w góry . Pogoda odgrywa w czasie urlopie duże pole . Słońce jest latem przyjemnie, kiedy on świeci i on wieje łagodnie wiatr. Kiedy my w górach są lubię go wiele śniegów i zaspie. Jest nim delikatnie kiedy mróz skrzypi pod nogami. Przegrywamy urlop wspólnie z rodziną, on jest wesoło, kiedy upadamy z łoskotem rozmaitą grę, idziemy do restauracji, na koncert . Wygrzewamy się na słońcu lato nad morze , pływamy, gramy trochę w piłka sieciowe , budujemy zamki z piasku. Chcemy zimę jadą w góry na wieś , przebywaj tam go jest spokojem i tajemniczością. Siedzimy wieczory przy kominie i śpiewamy pieśń. Idziemy w dniu na przechadzkami do lasu. Jedziemy na Sch cierpieć, narty. Chcemy zaciskać bałwana ze śniegiem, lub iglo, wypaczamy się kulki śnieżne. Jesteśmy zmęczone , w tym sposób że wracamy do domu i głodny, więc robimy sobie ciepło herbatę i jemy posiłek. Sprawiamy sobie go jadłby przed sam i on smakuje bardzo to nam. Lata wypoczynek czy duża radość powoduje nam zimę.

takie cudo wyszło ale w sumie nie jest źle
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium