SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1586023

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
nie no dzieki bo myslalem ze juz sie niczuje Team"em gainera Dobra ide kończyć most wanted przeszedłem go juz dawno betke meam ale teraz provy czasoe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Dzisiaj niezła akcja była na siłce, wchodze gadam z kumplami i nagle....pyk wyłączyli prąd ****a ciemno jak cholera, niektórzy serie na klate robili ale nic instruktor zaraz 3 () świecki przyniósł i wszyscy ćwiczą dalej
A tak wogóle to hej wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
hej domis zeby tu pisac trzeba w pinponga pograc najpierw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
nieumiem i co teraz ? przygarniecie mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
siema~!
dokładnie musisz wszytskim najpierw soga dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Tez kiedys cwiczylem przy swieczkach a dokladniej to przy zniczu bo lepiej swiecil tanszy byl i na dluzej starczyl

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
siemka Domis Ja dobrze widze? czy Ty masz 48 tyś LPA

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
AjAk, siedze tu już przeszło 2 lata, ale tylko czytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wow:O jestes lepszy odemnie lepszy od Mdragona lepszy od niwixa jestes lepszy od nas wszystkich masz pewnie za***ista wiedze i teraz jak zaczniejsz pisac to wkrotce bedziesz modem i dasz nam wszystkim bany za spam

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium