SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1585108

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
za***ista walka....i zwyciestwo Adamka, piekniej byc nie moglo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
gorzej niz z Levisem

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9810
cześć dajcie sogi

i po co sie gapisz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 741 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9810
odbije

i po co sie gapisz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
i nawet dobrze,ze przegral w taki sposob juz nie bedzie rozmów / gdybań / rozważań , że znowu przeral np.przez sędziów, itp. Nie oszukujmy się poprzednie 2 walki o pasy IBF i WBC tez nie powalały na kolana, były to bardzo srednie pojedynki (Az sie dziwie, ze Ci dwaj piesciarze tj. Byry i Ruiz jeszcze posiadają te pasy, chociaz ostatnio ten 2 przegral ale jego przeciwnika po walce zdyskwalifikowano) Nie choodzi o to,ze nie lubie Gołoty , itp. poprostu hmm zresztą co ja mam sie tu wywodzic...NIE WYCIĄGNĄL ZADNYCH wnioskow po walce z L.Lewisem dostał baty juz po 15sek i było po walce, mógł klinczować, to stał jak piz.da. Zobaczcie powtorki, po drugim liczeniu (jak wypadl za liny) mogl podejsc, zlapac przeciwnika, to stał i nawet ine odpowiadal ciosem, a tamten mimo ze lzejszy to przeciez z masą ponad 100kg miał potężne uderzenie i nic dziwnego ze po kolejnych kilku sekundach Andrew definitywnie przegral pojedynek. Cóż czas czekac na kolejnego w wadze ciezkiej ,dobrego Polaka, osobiscie bardzoo licze na Dragona

Za to Adamek, walka za***ista...rozbudzila mnie juz po 3min , emocje do samego konca...zresztą obejrzyciej powtorke jak nie ogladaliscie na zywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Chcialbys

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kiedy powtorka?? Bo na Adamku zasnalem a na Golote mialem ustawiony budzik

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
hehe golote to bedzie mozna w teleexpresie obejzec o 17.00

kurrrrwa wczoraj bylem u kumpli na gryllu ale gruuuubo bylo troche wypilismy i poszlismy na miasto w tourne pierwszy lokal patrzymy siedza jakies sunie przed lokalem to dawaj usiedlismy kolo nich w pewnym momencie kumpla zarzucilo wstal na stol i kopnal butelke butelka sie roz***ala a klientki zaczely cos sapac to je zwyzywalismy i poszlismy dalej pozniej gdzies do jakichs studentow a raczej stundentek sie na stancje wbilismy troche sie posiedzialo i poszlismy (do jednej mam nr dzisiaj dzwonie )
pozniej po miescie chodzilismy i zauwazylem ze jak wypije to staje sie agresywny i wszedzie d***** widze cos ze mna nie tak czy wszystko ok?? bo ja juz nie wiem

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
zaowdny co bym chcial ?

btw. mial byc ByrD nie Byry literówka

powtorka od godziny 11.00 na tvn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
-_- łap, bo mi Gołota humor poprawil z rana

buahahsdah :E

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium