SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
lol zjaralem sie dzis jak nigdy, klata wyglada jakbym polal se ja kwasem a co najlepsze poszlem na silke. Akurat zlozylo sie tak ze dzisiaj mialem robic klate, no to zaczalem robic, masakra jak nigdy (polecam masochistom ) do tego sila poszla o 1/6 w dol mam nadzieje ze to tylko przez te zjaranie i za tydzien bedzie ok :lol:

edit: tak wiem, agent ze mnie hehehe

Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2005-06-25 20:23:00

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja sie tak zjaralem na plerach ze nie moge cwiczc klaty bo nei moge sie na laweczce polozyc:/ to samo z barkami, w sumie to mi zostaly plecki do cwiczenia i bic i na razie tylko to cwicze:/ 2 dni nad jeziorem przy takim sloncu to za duzo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
zawodny ty to zawsze znajdziesz powod zeby nie isc na silke, ja bym nawet z spalonymi, pocietymi, krwawiacymi plecami klate tyrał

Zmieniony przez - dewas w dniu 2005-06-25 21:50:07

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Cwiczyem bica

HST miaelm jechac ale nei jestem w stanie i przy drugim tygodniu na 10-tka niestety nei dalem rady:/ pracuje po 10-12h dziennie wiec nie mam sil na nic, caly czas praca stojaca. A kiedys ktos glosil w jakims ustroju hasla 3x8 czyli 8h snu, 8h pracy, 8h odpoczynku, a tutaj pracuje ponad polwe dnia czasami bo mam ponad 12h nieraz:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
ale prynajmniej mozesz kurczaki podp*****lac

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie da sie, nic jedzenia tam nei ruszysz jedynie kole i sprajta pic mozesz wiec pije fante zebybyc bambucza

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a ja byłem na slubie brata i razem z jego drużbą naszym wspólnym kolegą mieliśmy dobry śmeich szkdoa że i on i mój stary i jeszcze jeden typ byli samochodami , nei maiłem z kim pić

dzień regeneracyjny dzisiaj miałem a na czczo ***nąłem a6w z rańca coby treningu nei pomijać , pare piwek , ciociosan , wino , dobra szama ( dieta ) dobre towarzystwo i dzień udany


a teraz ze starym CHIVAS REGAL otworzyliśmy walnąłem pare łyków i stwierdził , nie dam rady więc stary kończy sam

a ja sie po raz drugi ustawiłem z "nową " kolezanką na jutro yeah

i z rana ide gale Pride oglądać yeeeeeeeah


oraz z okazji 700 strony chce pozdrowic mojego brata i życzyćmu wsyztskiego najlepzego na nowej drodze życia

oraz cały prawdziwy gainer i w szczególności prezesa zawodowego , lola numbero uno

a co do tego filmu to tak ps to ja tak przekopałem 150 frontów i kozacko wchodzą , Durek a co do SW , mi też nikt nigdy porządnie nei w******lił , nawet niepożądnie sie nei zdarzyło a jara mnie to strasznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
zmieszcze się na tej 700 stronie? mejbi

jutro rano PRIDE!!! oglądać! 9:00 Polsat Sport albo 22:50 Polsat!!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
wlasnie wrocilem z silki ale widze ze nikogo tu juz chyba nie ma

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 312 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4086
Zawodny - a czemu masz manko? Co zes zrobil czy wala z Ciebie robia?

MILF Hunter

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium