SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573741

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
a ja nei sikam na lozko a te zolte plamy to sie same robia


btw widzial ktos Des ostatnio??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
ide m jak miłosc ogladac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
Durarek, ciuś ciuś nieladnie


Zawodny to uwazaj zebys sam ich ine musial kupowac dla swojego kaszojada

"przezorny zawsze......Zawodny" i obys nie zawiodl jak bedziesz ekhm....

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
ehh a ja dzisiaj zaliczylem matme na studiach ale nawet nie mam czasu oblewac bo jutro egzamin gdybym nie zaliczyl to by mnie wy***ali hehe ale i tak beda jeszcze mieli okazje zeby mnie wy***ac bo w piatek mam zaliczenie z mechaniki i nic nie umiem hehe

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
dajcie ****a spokuj z tymi wpadkami bo ja ostatnimi czasy raz w miesiacu mialem obawey czy wpadlem ze swoja czy nie za kazdym razem uwazalismy nigdy tam nie peklo ale stres byl mimo to nie zrezygnowalismy z ikiki

pamietajcie: ALWAYS HARDCORE !!!

Zmieniony przez - rondell w dniu 2005-02-22 20:13:15

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
pamietaj masz 72godziny a wlasciewie Twoja panna

www.bravo.pl



oooo powiem wam cos ostatnio z typem gadalem na skype i zagadalismy do takiej panny z***anej!! tzn co pisze listy do brawo!! i sie tym szczyci ma 15 lat i kuerwa taka pusta ze szok!!!!!!

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
niestety od jakiegos czasu juz z nia nie jestem

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
a kieds jak bylem maly to sikalem do morza mam nawet zdjecie, tak stoje na brzegu i leje ze swojego malytkiego ptaka zawsze mam zwal jak to ogladam, morze zrobie kiedys skan i tutaj wrzuce oczywiscie robiac cenzure


A kieds sie najbalem i za browara nago wbieglem do jeziora ale bylem ostro na***any, zreszta nie tylko ja dobrze ze laski zostaly przy grillu


A calkiem neidawno przypadkiem sobie w kroczu mialem biale od pasty do zebow i mieli ze mnie polew ze loda mi ktos ktos wlasnie robil ale***** dajemy rade


Macie jakies wpadki?? Cos o czym jeszcze dlugo ludzie opowiadaja??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
BLink ja tez mam skypea trzeba kiedys z nia jeszcze pogadac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
mi rodzice czasem wypominaja jak to w przedszkolu rozrabialem albo jak w podstawowce podlewalem na lekcji matematyki kwiatki oranzada

animal

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium