SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1585973

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
ja juz ******le ta Insomnie...

po 1 - klimat sie z***al
po 2 - duzo fajnych osob odeszlo
po 3 - wspomnienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
rondell - no ba przy piwku głowa lepiej pracuje

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
a jak nie pojade do Mielna to pojde do kuzyna - tez pic ajak!!!

w sumie to mam wejsciowki w Mielnie do kokobongo na Marlboro Sound Race od takich faaaajnych dziewczyn dostalem

a tak bajdełej to doszedlem do pewnej za***iscie waznej rzeczy jak sie czegos w zyciu dorobie to kupuje w Mielnie jakas imprezownie zeby miec gdzie pic w sezonie

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
wypij moje zdrowie

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
pauleq jak ty jeszcze odejdziesz z inso to...ch** z tymi wogole calymi katalogami. ja sam nie wiem co tu robie. bardziej juz mi zaczyna lezec ftb niz to...

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
a wypije wszystkich z gainera ajak nawet tych co tu zagladaja na chwile jak nadiya karolinka destinka czy inni

hehe wlasnie patrzylem sobie na 200 strone --> i wiecej nie powiem

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
siema ja tak nawiązujac do 800 strony , bo wczoraj nei miałem nastroju

dobrze że jestescie też mam jakoś 650 stron za plecami już i też wsyztskich pozdrawiam a jak a zawodnemu wysłałem dziś esa to ****iszon nei odpisał

masa ode mnie też nie odbiera nigdy wstydzi sie

A ja kupiłem browarek " SARMACKIE MOCNE" 6,5 % 1,0 L w palstikowej butli powered by Biedrona i dzisiaj sobie walne jak sie schłodzi , fajną imprzeze wczoraj zaliczyłem
na wstepie małego kielicha i na całą bibe 3 piwka wypiłem jestem z siebie dumny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
i dzisiaj miała niunia do mnie wpaśc na nocke jedna taka i chooj bombki strzelił pracuje do 23 i rano idzie do roboty chlip



chyba ide do klubu dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86307
Ja mam za sobą jakieś 60 stron ale cały czas do przodu
niwix - nie znam takiego piwa, u nas chyba go nie ma...
pozdro dla wszystkich

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
żniwix dawaj sie na***iemy dzisiaj co?? ja ostatnio w ogole robie sobie przerwe od kolezanek itp zmeczony jestem kobietami dzisiaj trzeba zaliczyc impreze bo to byc moze moj ostatni weekend - jak trafie w samolocie na jakiegos ****a araba albo inne bezowoskore scierwo to ****a miedzy oczy i wyp*****lam z samolotu ci zamachowcy to chyba ****a nigdy nie trafili na zadnego zestresowanego polaka z prawdopodobnie za wysokim poziomem testosteronu w czwartek lece i nie bedzie mnie cale 2 tygodnie
w sumie ****a fajnie ale z 2 strony*****owo na maxa!!! od 12 do 14 sierpnia jest oboz animali w Drawsku Pomorskim a to rzut beretem bez antenki ode mnie!!! mialem jechac na ten oboz z pepem ale ja 13 przylatuje do kraju i***** bombki strzelil dlatego musze dzisiaj wypic

animal

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium