SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
no bo mi sie skonczyl abon

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
dura 5zl i bedzie nowy

Ja zawiodlem niwixahttps://bundles.sfd.pl/../../buziaki/2.gif[/img] nie mam po co siedzoec na sfd juz na gg tez sie do mnie nei bedzie odzywac bo nie dalem rady ide sie przejsc na dwor, nei wiem jeszcze gdzie, pewnei na silke lub posiedze przed domem nie mam po co siedzoec na sfd juz na gg tez sie do mnie nei bedzie odzywac bo nie dalem rady ide sie przejsc na dwor, nei wiem jeszcze gdzie, pewnei na silke lub posiedze przed domem nie mam po co siedzoec na sfd juz na gg tez sie do mnie nei bedzie odzywac bo nie dalem rady ide sie przejsc na dwor, nei wiem jeszcze gdzie, pewnei na silke lub posiedze przed domem[img]../../buziaki/2.gif" alt="" />

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
9 dyszek wycisnąłem.. nareszcie a to dopiero drugi tydzień kretki %)

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
kolejna awaria forum

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Hej wszystkim

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16685


O kurva ale speed Zawodny...respect.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
*******laj

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
czesc przech**e

ide na sale pograc w noge...

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
2 tygodnie sie meczylem i w koncu mi ząb pękł i ide dzis do dentysty

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Wrocilem, trzeba bylo isc znow prywatnie bo jak zawsze z apozno sie obudzielm z dentysta mimo iz tydzien ponad bolalo ale juz sie dluzej nie dalo wiec za plombe dalem 110 mama jak cene uslyszala to tylko powiedziala ze mam jej za to samochod umyc i ze mi juz w maju kasy na nic nie da


Siedze wierci nagle mowi no to jeszcze raz tak dlugo bede wiercila ale teraz bedzie baldziej bolec, chcesz znieczulenie czy nie?? A ja na to damy rade jade bez (kozak ) i jak zaczlea wiercic znow to myslalem ze tam zaraz pade taki bol jakiego jeszcz enie czulem jakby mi wiercila bezposrednio w skorze albo jeszcze gorzej przerwa bo zobaczyla ze mnie boli pyta sie czy moze jednak, a ja ze nie (kozak ) i jakos dalem rade Ale wiem jedno, juz nigdy do dentystu nie pojde, nie ma*****a, wole zeby zeby same wypadly

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium