SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AKTYWNI MODERATORZY DZIAŁU PO SIŁOWNI

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich,

w związku z planowanym wprowadzaniem wynagrodzeń dla najbardziej aktywnych moderatorów/doradców forum. Proszę o listę czynnych moderatorów opiekujących się tym działem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
ok znam pepisa nie ukrywam tego ale pisze moja opinie opierajac sie na tym, co kiedys tutaj sie dzialo jak jeszcze czesciej zagladalem na forum i wiem, ze pepo pilnowal i nadal pilnuje tu porzadku
chociazby z rozmowy jak sie widzimy czasem
wystarczy spojrzec na 2 podwieszone tematy, ktore zalozyl zaraz po tym jak zostal modem w tym dziale - wprowadzil porzadek, ktorego tu brakowalo

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jol
jestem :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
potwierdzam dudek z pepem trzymaj psos w ramach bez zbytnego spamu jak ktos rzuci mi sie w oczy dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
Obiektywnie stwierdzajac Dudek to Ciebie tu najmniej widac !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Mdragon

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7788
a ja wlasnie uwazam ze Zadowny duzo sie wypowiada :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Jak dla mnie Dudek jest słabym modem, sam spamuje i banuje za bzdury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
właśnie jeszcze ten pan dobrze wymiata w tym dziaqle MDRAGON
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dowody

to ze sie was z smieje, bo glownie w tym dziale siedza dzieciaki i netowi napinacze, to chyba nie powod, zeby mowic o mnie slaby moderator...

naszczescie MaTEO widzi ile tu tematow jest pokasowanych przeze mnie, ile wywalanych reklamowek i bezsensownych waszych napinek/spamow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..dudek nie musisz sie tlumaczyc,
to chyba jasne ze skoro ktos ma moda to musial sobie na niego jakos zasluzyc,
..jesli wiecej sprząta w dziale niz banuje to jush jest OK
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AKTYWNI MODERATORZY DZIAŁU AKTU

Następny temat

Co to jest?

WHEY premium