SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1584705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Tym ze to jeden z dwoch najlepszych kumpli...




A obrazek*****owy zandych kolorow sam olowek

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996


keep ya hands near ya

ostateczny szkic ołówkiem jutro rapidografy , długopisy i twarde / miękkie ołówki i wykańczamy rysuneczek


konstryktuwyna krytyka mile iwdziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nei znasz sie ...


konstruktywna miała być


a dwa co ty masz do*****a z tymi kolorami ? kurfa zdjecia czerń biel nieee kolorowe


nie i***** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Moze i nei znam sie na sztuce ale wiem co mi sie ****a podoba

I lubie jak jest kolorowo, nie lubie jak jest czarno lub bialo, ale za to za***iscie lubie bialy i czarny kolor jesli chodzi o ubrania

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Znacie moze jakies dobre bramki do wysylania smsow za darmo do roznych sieci ? Bo ****a juz nie wyrabiam na telefon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Znacie moze jakies dobre bramki do wysylania smsow za darmo do roznych sieci ? Bo ****a juz nie wyrabiam na telefon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
www.bramkasms.pl na wszstko poza era www.era.pl tu wykupujesz za jednego smsa pakiet 10 smsow dziennie do ery kupujesz raz i codziennie masz po 10 oplaca sie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
a ja lubie komiks SPAWN jak dla mnie jest to jeden z najlepiej narysowanych komiksow jaki byl
nie pogardze rowniez alienami i batmanem badz spidermanem
nie podoba mi sie jak jest rysowany lobo ale tresc za to dla mnie jest najlepsza
kto czytal ten wie o co chodzi

jezeli chodzi o twoje rysunki niwix to nie wiem jak inni ale ja odczuwam w nich glebie i w zasadzie ciezko jest mi je interpretowac mam tylko do ciebie pytanie - czego kazda postac na twoich rysunkach ma glowe spuszczona w dol

a i jeszcze jedno - nie pisze sie rapidografy tylko rapitografy i nie sprzeczaj sie bo mialem rysunek techniczny na studiach to wiem

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie każda ma spuszczoną głowe w dół .;-P ale bardzo często tak jest , nei wiem czemu może to jest właśnei mój własny styl ?

komiksy

spawn

x-men ( mam prawie wszytskei )

woverine origin

wlverine koniec

fathom za***isty !!

rising stars ( kozacki rysunek )

darkness

withcblade

10.000 pestek

100 Naboi ( za***ista fabuła )

i inne takie duperelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Kaczor Donald jest za***isty i mowie calkiem powaznie zawsz elubielm to czytac ale za drogie by to co tydzien kupowac i troszke wstyd isc do kiosku po Kaczora Donalda

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium