SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574738

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
sorki deca wins

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
metanabol ha!
Efedryna to odżywka ale w USA u nas nie

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to u nas jest jako co?

Koksiwo?

Kurde sami znawcy jeśli chodzi o doping
Haldo a byłem pełen podziwu co do wymiarów,teraz widze że wspomagaczami sie zalałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
nie wiem jak to jest ale u nas to nielegal u nich legal

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
na sucho to nawet trawa nie rośnie

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ojciec święty nie żyje chciałbym żeby gainer nie pisał nic przynajmniej do 00:00

dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823


Sorka ale musze to zrobic

Odprowadziaelm dziewczyne do domu i uslyszalem dzwony z kosciola byla godzina 22 jakos, od razu wiedziaelm co sie stalo poszeldme na busa i prosto do kosciola, pomodlilem sie, ksiadz bardzo ciekawie mowil lub ja bylem tak przejety ze pierwszy raz ksiedza sluchalem, 10 rozanca wszyscy odmowili, zapalilem swieczke i przyjechalem ze lzami w oczach do domu Jest to straszna chwila, dla Polski i dla swiata DLa mnie Papiez byl najwiekszym autorytetem czlowiekiem ktory walczyl do konca, chcialbym chociaz w polowie miec tyle zapalu do pracy co On, nasz mistrz Jesli ktokolwiek na tym swiecie zasluguje na korone to wlasnie On, powinien byc krolem, powinien zostac swietym, co pewnie niebawem sie stanie. Jest to najwazniejszy czlowiek w historii Polski i nikt go nie zastapi Jelsi mozecie to zapalcie w domu swieczke na oknie ja chyba dzisiejszej nocy nie zasne, musze duzo rzeczy przemyslec dzis poogladalem materialy filmowe z Papiezem wzruszylem sie wiedzac ze umiera i widzac co On robil zapalmy mu swieczke, pilkarze wszyscy, nawet tacy dresiarze jak ja byli w kosciele nawet strazakow wiedzialem mlodych i starych, wiekszosc ze lzami w oczach. To byl wielki czlowiek najwiekszy jakiego miala Polska...

[*]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
razem z Zawodnym , mamy do Was , odwiedzających i piszących ogromną prośbę,

jeżeli nie chcesz wyrazić Swoich uczuć, refleksji związanych z życiem i śmiercią Ojca Świętego , prosimy do nocy z niedzieli na poniedziałek nie pisz nic.



Dziękujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie moge ja chce znow do kociola, wszyscy sie tam modlili, lzy w oczach obraz Papieza wisial, moimo iz to nie byl moj kosciol z mojej prafii to tam bylem bo byl po drodze... Jak nie pojde za chwile do kosciola to pojde rano na 7

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium