SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1586024

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No tez wtedy planuje wzucic foty Ciekawe czy cos urosnie mi do tego czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 362
siema ziomy


joł nigga


elo skyrwysyny



Pamietacie jeszcze mnie?? Bo ja coniektorych z was nie ale menijsza o to, tak sobie wpadlem sie przywitac Wrocilem z wakacji wygralem w wodzem powidza w bilard browara znaczy wodzem czy wojtem w kazdym razie bylem na***any a on jeszcze bardziej koncze juz uzywac tej buzki===>%) bo mi nie wysle wypowiedzi z powodu tego glupiego limitu a 5min nei bede czekal zeby poprawic, wrzucil bym forty w wakacji ale mam limit:/


Aaaaaa i nei pytajcie stale za co mam bana i dlaczego, chcialem poprosilem Faka i mam wroce jak wroce o ile wroce a na razie sie na to nei zanosi, 23 sierpnia mam poprawke z niemca trzymajcie kciuki ja sie teraz ucze bo musze zdac A od wrzesnia znow zaczynam z silka bo teraz cwicze cos nieregularnie bo nie ma czasu ani checi.



Aaaaa no i niżwix cus mowil ze jadymy do rondlla do Mielna na pelnym swiniaku, cosik z kasa u mnei cienko bo makdonald daje wyplaty 10 dopiero a poprzednie juz przepilem%) ale zobacze jeszcze;)



Buziaczki:*******




A no i ****a odzywac sie czasem na gg bo juz zupelnie zpaomnieliscie o mnie poza niżwixem:( czasami jeszcze tylko masa sie odezwie:(



Spadam znow na jakis czas, nie tesknijcie za bardzo%)

Ban na dluuuuuugo:]
GAINER TEAM
elita: duramen, MASA, pawerty, dewas, blink, Karolinka, DesTinka, niwix, p9c9, Zawodny
Jedyny prawdziwy Gainer TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
OOO autor sie pokazal podbijaj do faka..

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Ucz sie bo bedzie zonk jak nei zdasz z niemca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
siema zawodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
aloha wielki mały nieobecny,



nei moge z tego: chcesz miec mięśnie jak zawodny? pierd.ol siłke i chodź głodny(jestem w trakcie rozważania czy sobei tego w podpis nei dać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Co to dzis prawie nikogo nie ma odezwac sie wszyscy obecni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
No to narazie ide spac jak nikt nie chce gadac to nei mam co siedzic i niszczyc sobie moich niebieskookich oczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 362
Tak sobei wpadlem na chwile was odwiedzic bo mi juz leb rozsadza od tej nauki a wczoraj na dodatek jesdzilem w nocy rowerem w ktorkim rekawku a rano o 6 mialem dostawe i 2h siedzialem w lodowie -23 stopnie i teraz sie przeziebilem na pelnym swiniaku


Ale*****a tam lecimy nie spimy, kto sie bedzie katarem przejmowal


btw zeby nadrobic zaleglosci w gainerze musiaelm 2-3h czytac ale mam kazda strone od 1 do ostatniej po kolei przeczytana i kto tu jest kozak


btw cos sie tu nowych porobobilo a nie ma starych pawerty, niwix, durek, rondell, karolinka, destinka, nadiya, dragon, ZKS


Ale co tam trza sie wkrecic jak srobka w nakretke i bedzie si btw sam nie wiem co do was rozmawiam bo jestem chory, mam 36,6 stopni wiec zle ze mna ide spac moze rano byde zdrowa i byde szedl jak kuna ale do gainerka i tak nei wpadne bo zaraz chyba poprosze o bana na to konto zeby mnie nie kusilo

Buzka:*

Ban na dluuuuuugo:]
GAINER TEAM
elita: duramen, MASA, pawerty, dewas, blink, Karolinka, DesTinka, niwix, p9c9, Zawodny
Jedyny prawdziwy Gainer TEAM

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium