SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
tejk zawodny o co Ci loto bo nie jarze??????

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Rano rozmawialem z nadiya powiedziala pare madrych rzeczy za co jej dziekuje, bez niej moze bym na to tak szybko nie wpadl, pogadlaem dzis tez z mama, dawno z nia normalnie nei gadalem, zwykle tylko bylo "jak w szkole??" "dobrze" i wszystko, nu ale chodzi o to ze po co sie przejmowac tak dlugo jedna laska skoro widac ze do siebie jednak nei pasowalismy, znaczy ja tego nei widzialem do dzis, trzeba zyc jak Spontan na pelnej swini, jak niwix zarywac i dawac rade, nawet taki durek dal rade, Ferdus Kiepski tez wymiata, kaca wlasnie chlopak ma%) ale mniejsza o to jak nie pasuje do niej to nie na swiecie dziewczyn jest pelno, wiele z nich szuka kogos, to dlaczeog ja mam nie znalezc jednej sposrod nich... damy rade cyce jedne jeszcz emusze keidys w gainerku umiescic foto ze "swoja" dziewczyna, przeicez jak bede caly czas mial dola jak teraz to nie znajde zadnej, a tak jest dobrze nowe nadzieje moze znajde swoja "ksiezniczke" taka z ktora bedzie dobrze, przeciez na kazdego czeka jakas laska, nawet na czerwonego stwora wiem to jest nie do wyobrazenia ale tak jest... Damy rade trzeba tylko jechac na pelnej swini, nie dzis, nie jutro ale sie kogos znajdzie i bedzie wixa taka wixa jakiej dawno nei bylo w koncu wakacje ida a wakacje sa od, no wlasnie od czego.... taaaa dobrze kombinujesz... od IMPREZOWANIA!!!! Na pelnej wieprzowinie, lecimy nie spimy przeicez nie beda sie przejmowal jedna laska, Spontany i inne stwory dobrze nawijaja zeby zmienic opis zeby jecac z tym koksem dalej, niby mlody jestem to nie moge najlepszych lat zycia na rozpaczanie marnowac. Cichy dobrze mowil, Karollinka dobrze mowila, wszyscy mi dobrze radzili ale ja patrzylem na to wszystko z innej strony a teraz lecimy jest dobrze Jutro dni Lubonia i koncert 52 Debiec bedize jazda, silke mam, mam kumpli, mam was, mam wiele z tych rzeczy ktore chce jest dobrze, inni maja gorzej, ludzie gloduja, nie maja sie w co ubrac a ja narzekam, no bez jaj ja powininem szczescliwy dziekowac Bogu za to co mam, powinienem zyc n apelnej swini, i robic mase caly czas a nei od łikendu do weekendu za tydzien jade w gory robic mase na oscypkach tak jak rondell mowil. Chcialem podziwkowa cwszystkim z ktorymi rozmawialem ostatnio, tym co starali sie mnie pocieszyc czy pomoc bedize jeszcze wixa juz ja sie o to postaram, na pelnej wieprzowinie, nic nie bedzie takie jak dawniej, zmieniam opis i lecimyyyyyyy amfiteaatrrrrrrrrrrr lewaaaaaaaa prawaaaaaaaa srodekkkkk jazzdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nu to by bylo na tyle buziaczki dla wszystkich:**

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
napisalem taki duzy text bez zadnego przeklenstwa

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po***ało go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
j/w




























jedziesz zawodny cycq


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
Zawodny
***ac lecha co w piłkie grac nie umie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
umei umie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
nie umie

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
Mateuszu Zawodny na***** mamy się kłocic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Lech jest najlepszy! Wisle 3:1 zniszczyl!!!!!!!!!

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium