SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573765

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
YANAS - dezieki ale ja potrzebuje artykuly no temat silki zeby ich przekonac ze cwiczenie jest zdrowe i ze nei chamuje wzrostu i tak dalej i najlepiej jakby to byly jakies artykuly nie na forum tylko na jakis stronach lekarskich albo cos w tym stylu


a o odrzywkach nawet nie wspominam wytrzyamam jeszce 1,5roku w ukryciu potem stuknie mi 18 lat i bedzie luzz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
przyczajcie liczbe glosow w poscie przerabiamy zdjecia nad nika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
to nie jakis art z forum pisany przez forumowicza zwyklego. Tylko art z gazety pisany przez sznowanego czlowieka - S Ambroziaka. Zeby nie bylo ze zacheca do wszystkiego mogli obejrzec reportaz o dopingu tam sie nie wypowiadal pozytywnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
no ba. a dzis jest sylwester
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
ardien - ja wiem ze to nei jest taki atykul tylko ze z gazety i ze prze niego pisanny bo juz mialem go kilka razy ale nigdy nie pokazywalem bo i tak sie nei zgodza a jeszcze beda mieli jakies podejrzenia ze biore cos czytaj uwanie ja chce atrykul dotyczacy cwiczenia na sice ze nie szkodzi i ze nie chamuje wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 398 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9885
Ciezkich masz rodzicow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
kto gra w bilard ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no wiem hehe dziwie sie sam sobie ze jesze do tej pory cwicze dalej i sie nie poddaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium