SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1585266

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 228 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2354
ao pace to sie tlyko sapia :P mam piwniczna silownie i ciagle mi wyklady o koksach robia bueheheheheh a to to ato tamto sramto itp:P

Czas to Miesień :P
Moje Foty =] nowe strona 5,6
http://www.sfd.pl/temat181567/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
pół roku temu miałem w karku 39cm teraz mam 43cm ciekawe jak założe koszule
ile wy macie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 228 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2354
hehe Masa juz dalem soga :P chyba hm.. bo cos net mi sie wali teraz i widze ze to co napisalemto sie tu nie pojawilo :P hehe
Blink ja tez teraz wcinam ryz i szyja mi zanika :D buehehe

Czas to Miesień :P
Moje Foty =] nowe strona 5,6
http://www.sfd.pl/temat181567/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
KaiL87 wszystko oki sog wszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
mi rodzice dokladaja do supli, i jest lajt i ja raczej im opowiadam o silce a nie oni mi, bo jak narazie to chyba jeden z niewil tematow na ktory mam wieksze pojecie niz oni, i mnie sluchajajak mowie i jeest spoko

EDIT: a dla mnie SOG

Zmieniony przez - -Blink182- w dniu 2005-01-18 23:06:10

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 228 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2354
blink ja ci dam soga :P dzis abonament qpilem to zaszaleje sobie heheheh a ja w karku nei wiem ile mam :P powiem wam w piatek:D a mi rodzice nie hca dawac kasy na suple ;/ ostatnio samwylozylem 300zl tzw terazi cwicze od tygodnia po poltora miesiecznej przerwie :P eh.. jak ja bymchcial zeby rodzice mi dawali kas ena suple ;( tata mysli ze kreatyna i proteiny to sterydy :P hehehehe

Czas to Miesień :P
Moje Foty =] nowe strona 5,6
http://www.sfd.pl/temat181567/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
łodbijam

no to wytlumacz dla taty co to jest!!!,pokaz w necie kilka postow arktykulow niech sie podszkoli w wiedzy, albo wstydzi sie przyznac racje synowi, napewno tak

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 228 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2354
hehe no raczej to 2 :P moj ojciec jest taki ze wie swojei juz ;/ no coz :P tak czy siak mi to zwisa hehehe jedynie mama troche po mojej stronie jest ale jakzobaczyla zapas supli jaki zrobilemi zaile topowiedziala ze ma nadzieje zeostatni raz to qpilem;p hehehehe ah... ci rodzice no nic ja zawijam w kime juz :P papa milej nocy zycze wszystkim ;] to jutera :P

Czas to Miesień :P
Moje Foty =] nowe strona 5,6
http://www.sfd.pl/temat181567/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
mi tylko stara mowi ze mam rozstepy na plerach ale nie wie od czego no i cos ostatnio mowila jak kupowalem garnitur ze mam za duza klate i zaden nei pasowac no ale kupowlaem w takim zwyklym sklepie bo kasy brak i tam nie ma super garniturow ktore pasuja na wszystkich ale w koncu mi przerobili troszke i jest si

A o silce ze starymi praktycznie nie gadam, czasami tylko jak o cos zapytaja

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
Zawodny a od czego masz te rozstepy na plecach??, moze od ruskich odżywek

No za garanikiem tez tak mam, ze starych spodni powyrastalem a koszule wyglądają jak pakerki tylko pod szyją się nie zapinają, ale to nic narazie nie będę kupował garniaka nowego, kupię jak skończę HST bo znow się okaże że za mały

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium