SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1584878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
hmm wiesz co no to pod koniec cyklyku masowego robiłem 15,12,10,8 i jechałem 40 45 50 55 spoko , potem skos 15,12,10,8 30 35 40 45

sam oceń jak mi dizie nei sprawdzałem maxów , ja sie nei bawie w ten sport kto więcej mam inne priorytety a na mase wskoczyłem tylko i wyłąćznie przez kontuzje nogi , ta to dalej bym jechał ACT bo to dobre do MT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
konczyles na 55kg??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
eeee to daleko nie zajedziesz na ATC, ja sie dopakuje do 90kg i luzczyli za 10kg

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
ja plaska robie 12,10,8,6 - 70,72,74,76

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
jak konczylem kariere to na plaskiej konczylem serie na 64 chyba wiec slabo

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
moje wymiary a więc tak --> przed kontuzją i przed masą

bik 36,5 w miare mięsień po 37 dobry mięsień lepszy dużo lepszy ale barkuje tu czegoś

pasior heeh to ejst dobre przed 87 po --> bez brechtu 97 brak aerobów sprawiłże dieta masowa zadziałała bardzo dobre , ale już moge ćwiczyćtakei peirdoły i biore sie za nie ostro wracam do treningów MT i piłki nożnej kosza itp wiec w miare szybko spadnie

klatka 106 ---> 109 nieźle mi góra poszła od tego skosika z klatki jestem zadowolony

udo przed 61 po uwaga prawe 59 lewe 62 chcecie wiedzieć jak ? hehe prawej eni cwiczyłem wcale lewą na rehabilitacjach z małym obciązeniem niexle co

aha mimo iż nie urosłem w obwodach poprawiła sie znacznie jakośćumięśnienia i to że zaczęło być więcej widać bardziej mi zalezy na tym niż na maks obwodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
tak na 55 kończyłem , rozpiętki 14 kg na hantli na bika kończyłem na 33 kg na sztandze


ej ogólnie wali mnie to że biore mało na klate albo coś , ważne że lubie to co robie i że nei jestem jednym z tych co siedzą przed TV i gadajagłupoty jacy to oni nei są , nom i kiedyśbede brałwięcej , aha to była moja pierwsza masa było sporo błęów w czasie treningu , a co do ACt przy MT ogromnej masy nie zbuduje a ACT pasuje mi do MT i moich domowych warunków nie musiałem na siłke latać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ale ile na laweczce pizgasz??

ja mialem klate 101cm i mi teraz spadlo o 3cm wiec juz szkoda mowic zamiast rosnac poszlo w dol po 2 tygodniach, ladnie powinenem sie w tym czasi ezregenerowac i powinno byc si a tu poszlo sie ***ac 3cm

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
****a mniej odemnie pizgasz na klate a masz w***** lepsza ja bym chcial miec chociaz 105 w klacie a pozneij tak ze 110-115 i bylo by za***iscie ale nigdy do tego nie dojde bo niepotrafie klaty ruszyc


CO myslicie o treningu niemieckich ciezarowcow?? Podobno dziala

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium