SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573706

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
Dobranoc

Wzieło mnie na przemyślenia ostatnimi czasy,ponieważ mój Tata ma cukrzycę 2 tygodnie temu to stwierdzono i to co przeżyłem odwiedzając szpital to było dla mnie terapią wstrząsową tyle ludzi którzy z pozoru wyglądali na zdrowych leżeli bezsilni w szpitalu zaczynając od zwykłych pijaczków do naprawdę dobrze sytuowanych ludzi mojego tatę odwiedzałem co 2 dni ponieważ pogoda nie sprzyjała a szpital był oddalony o 50 km patrzyłem na ludzi którzy płakali dlatego że mój Tata ma tak dobrze że ktoś go odwiedza a oni poprostu s******lili swoje życie bo chcieli być lojalnymi kolegami brak szacunku do rodziców,małżonków,dzieci spowodował to że w szpitalu nikt ich nie odwiedzał i dopiero wtedy zaczeli patrzeć na swoją przeszłość ja postanowiłem zmienić swoje życie od tej pory a to napewno będzie sport, nie wyczynowy bo do tego poprostu nie mam talentu a jeżeli bym miał talent to i tak bym nie miał go jak wykorzystać dlatego że mieszkam w małym miasteczku ale napewno zmienie sposób swojego odżywania aby w sile wieku nie narzekać na zdrowie i zmienie się napewno w stosunku co do wielu osób

jeśli nie chcecie nie musicie tego czytać bo wiem że mnie nie lubicie ale musiałem to napisać poprostu nie miałem się gdzie wyżalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
spoko Pawerty, a czemu uwazasz ze nikt Cie tu nie lubi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
napisal to z przekora we <3 u

ide robic jajecznice a potem na tramwajke ****a wrrr

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
wstawać śpiochy

powerty masz racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2943
podobnie rozkminiam...:)


dzieńdobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ewrybady!!!!!!!!


dzisiaj w wawie już troche cieplej, nawet chyba słoneczko wychodzi:)

!@#$%^&*()_+,<.>/?:;"'{][}|`~*-/,EllO,/-*~`|{][}'";:?/<.>,+_)(*&^%$#@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2943
podobnie rozkminiam...


dzieńdobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ewrybady!!!!!!!!


dzisiaj w wawie już troche cieplej, nawet chyba słoneczko wychodzi










oooooooooooooooooooooooo

!@#$%^&*()_+,<.>/?:;"'{][}|`~*-/,EllO,/-*~`|{][}'";:?/<.>,+_)(*&^%$#@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
siema



pawerty - czemu twierdzisz ze nikt cie nei lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
****a wszyscy mnie zjechali jak liskowi poradzilem wiecej nikomu nic nie mowie pordole nie znam sie na tym ja potrafie tylko trening dostosowac do siebie i od pierszego dnia ostro zap*****lalem na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
bo ty pała jestes a tak po zatym








SIEMA
















kojot piczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
elo lolki napisz ktos przepis na dobra jajecznice jake dodatki itp bo mam ochote se wszamac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium