SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po silowni... Rozmowy przy gainerku

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575094

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
pawerty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
j/w
A ja kurcze byłem wczoraj na westbamie. Impreza poprostu masakra. Jak weszłem do klubu to wyszedłem dopiero o 7 nad ranem. na parking po samochód i heja na egzamin...****a wszystko ściągłem, jak nie zdam to dziekana zabije. Kurcze nawet mi się nie chce spać????Kto jest do spamowania
Karolina Ty coś chyba za bardzo wrażliwa jesteś

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Karolinka no to gratuluje bratowej

duramen jaaaaaazdaaa ja chyba w piatek do manieczek jade EKWADOR!!!!!

a ja sie pierwsza noc wyspalem ladnie zadnych baletow ani forum i bylo fajno

duramen walceps to podstawa
a co do Twojej rozmowy "LUNCH" jakos dziwnie mi to w Polsce brzmi, i ten stek zamiast kurczaka

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
"walceps" - co to ****a znaczy?????
Oj zawodny zawodny nie masz pojęcia jak ja ci zazdroszcze że jesteś z poznania ehhh a ja mam tam ponad 200 kilometrow, raczej nie dla mnie ta jazda A w czoraj poprostu masakra byla. jak beda fotki na stronie dam wam cynk to se obejrzycie
Ściągnołeś te kmo???

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
walceps to jest przedramie a chodzilo mi z tym o rozmowe pawerty na gg bo podchwycil text. Wiesz predramie sie rozwija jak walisz konia wiec, nazywamy ten miesien po prostu walceps

Ja mam do Poznania 200-300 metrow

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
buhaha walceps
Nie chce mi sie czytac tej całej gadki na gg za bardzo z***any jestem, ale pospamować zawsze mam siłe

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
i to sie chwali

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
spróbuje zrobić małe sprawozdanie z wczorajszych baletów ale nic nie obiecuje...moge zasnąć w trakcie i upadajac glową na biurko klknąć "wyslij odpowiedź" takze jak nie bedzie dokończone to spodziewajcie sie reszty jutro
Do klubu mam 40 kilosów. Jechaliśmy w 6 bo i ja kierowałem swoim (jako jedyny trzeźwy) Całe szczęscie ze pał nie było bo... Dojechalismy o 21 cos tam Weszliśmy jak omen grał rozgrzewke, jakie było moje wielkie zdziwienie, że grał swoje klimaty a nie podporzadkowal sie do westbama no ale coż omen grać nie umie i tyle. Pare minut po 24 za konsolete wszedł "dj legenda" westbam. No i w tym momencie nie wytrzymałem.Ludziskaprzygotowani na agharte i inne tego typu klimaty a tu...westbam gra zupelnie co innego...3/4 ludzi stanelo nie wiedzac zabardzo o co chodzi a pozostala 1/4 polozyla sie ze smiechu z tych 3/4 dopiero ludzie po jakiejs godzinie nauczyli sie bawic przy muzie westbama Całe szczęście że zaliczalem sie do do naprawde malej grupki ludzi ktorzy wiedzieli co czeka arene i bylem na wszystko przygotowany. Teraz troszke przerwy no i po przerwie otwarcie sezonu "letniego" danzelem i***** z nimi tam już nie pojade
Ufffff udało się

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 4191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102834
walcepsy zaczerpnelem od mistrza Zawodnego tez mial kilka rozmow z ludzmi nierozgarnietymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
pawert wez ta rozmowe strescw paru zdaniach, bo pewnie jutro dojde do siebie a mi się nie będzie jej chciało szukac

moderator na insomni

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BIGOREKSJA CZYLI ANOREKSJA PO MĘSKU

Następny temat

Polska - Holandia

WHEY premium