SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gnidusek - Droga po spełnienia marzeń - 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 340009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
gnidusek
winterR
Ja jutro akurat legs xD więc pewnie znów będą przez pół dnia myśli ile by tam założyć żeby się nie połamać xD
Jakbyś miał kogoś do asekuracji to w ogóle byś tam roznosił siłownie swoją XDD

Właśnie jakbym miał partnera treningowego to by była baja :D Tylko nie do gadania bo z 2h treningu by się 3h robiły xD
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
winterR
gnidusek
winterR
Ja jutro akurat legs xD więc pewnie znów będą przez pół dnia myśli ile by tam założyć żeby się nie połamać xD
Jakbyś miał kogoś do asekuracji to w ogóle byś tam roznosił siłownie swoją XDD

Właśnie jakbym miał partnera treningowego to by była baja :D Tylko nie do gadania bo z 2h treningu by się 3h robiły xD
Ale myśle że byś pewne bariery przełamał i by więcej klamotu szło :)
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest oczywiste, ja zawsze sam u siebie w piwnicy i te wyniki raczej w miejscu stały, a odkąd ćwiczy ze mną siostrzeniec to stanie, zaasekuruje i kilka kg czy tam powtórzeń więcej zawsze pójdzie
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 580 Napisanych postów 874 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45862
Partner treningowy fajna sprawa, zwlaszcza jak kumaty.
Ja zazwyczaj sam trenuje bo mam swój plan, swoje podejście.
Jednak w najcięższych bojach czesto kogoś proszę o asekuracje czy pomoc, nAszczęście u nas zawsze ktoś kumaty jest.
2

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
Dzień 08.11.2019 - Ranek zaczęty od 35min. Cardio , potem uczelnia i trening Pull :) Z początku potrzebowałem chwile na wkręcenie się , jak nagle muzyka wleciała to ogień poszedł :) Jeszcze jutro oby dzień zleciał i w niedziele wylot do Londynu na kilka dni <3

Trening:
1. Podciaganie szeroki nachwyt 5x max
2. Wiosło hantlą r10 62/55/50/ kg
3. Wiosło sztanga leżąc albo t-bar nachwyt 10/10/10/12/15 45/45/50/40/32.5kg
4. Podciaganie sztangi do brody r10 55/50/45
5. Unoszenie bokiem w opadzie 10/10/12/15 22.5/25/20/17.5
6. Uginanie sztanga modlitewnik r10 35/30/25/kg

Dieta :
1. 40g B + 50g WW + 5g T
TRENING eaa 25g, kreatyna 10g
2. 40g B + 180g WW
3. 40g B + 90g WW + 5g T
4. 40g B + 60g WW + 5g T
5. 40g B + 50g WW + 5g T
6. 40g B + 30g T
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1069 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 91300
Jak już będziesz w tym Londynie to nie będziesz wiedział co z sobą zrobić. Tak bez pracy uczelni i siłowni będziesz miał okazję zaplanować sobie czas ;) Wypoczywaj tam, podsyłaj fotki żarcia i zdjęcia future ifbb competitor
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
domino1664
Jak już będziesz w tym Londynie to nie będziesz wiedział co z sobą zrobić. Tak bez pracy uczelni i siłowni będziesz miał okazję zaplanować sobie czas ;) Wypoczywaj tam, podsyłaj fotki żarcia i zdjęcia future ifbb competitor
Przyda się odpoczynek od szkoły i pracy xd bo już mam dość haha , jasne ze coś tam wstawię :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
Dzień 09.11.2019- obudziłem się koło 7 rano i nie mogłem już spać w ogóle , więc zebrałem się i poleciało 35min. Cardio , potem ogarnalem się i Lota na trening Push , pojechałem z mega motywacja i powerem , pierwsze ćwiczenie super , ale jak pompa weszła to już nigdzie więcej nie mogłem dodać ciężaru bo odcina XD

Trening :
1. WL r8 95 x8, 85/77kg
2. Wyciskanie sztangi skos r10 72x8+1 , 65/57kg
3. Floor press hantlami 10/10/12/15/27.5/30x8 / 22.5/20 kg
4. Wyciskanie hantli siedząc r10 22.5 x7 , 17.5/15
5. Triceps dips r10 4xmax
6. JM press 10/12/15 47x8 /40/35

Dieta :
1. 40g B + 50g WW + 5g T
TRENING eaa 25g, kreatyna 10g
2. 40g B + 180g WW
3. 40g B + 90g WW + 5g T
4. 40g B + 60g WW + 5g T
5. 40g B + 50g WW + 5g T
6. 40g B + 30g T
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
Dzień 10.11.2019- wypiska na szybko , pobudka o 2 w nocy , ogarnięcie się i Lota na autobus , o 7 rano mieliśmy wylot do Londynu , dzień zleciał mooooment , na sam początek Śniadanko tutaj na miejscu :) tak to dnt bez cardio i bez treningu , pochodziliśmy troszkę w centrum , jakieś tam sklepy itp. Człowiek oczami je , tyle tego wszystkiego tutaj jest , od groma innych rzeczy :)


Dieta :
1-4. 50g B + 20g T
5. 50g B + 100g WW + 10g T
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
Sieeemanko Wszystkim :) , Podróż do Londynu niestety dobiegła końca :( wróciliśmy dzisiaj o 4 w nocy. Przez te 5 dni udało się zwiedzić na prawdę od groma , codziennie robiliśmy 20-45tys. Kroków , Jedynym słowem było pięknie :) Smaczne jedzonko którego troszkę było próbowane , Dzisiaj mogłem odpocząć a człowiek zawzięty i poszedłem zrobić nogi co było dużym błędem bo moje stopy i nogi ledwo żyją , takie spuchnięte że ledwo stopa w buta wchodzi :/ no ale są cele to i człowiek nie myśli xd , Od jutra powrót do codzienności czyli praca /szkoła i treningi.
1. Sq r8 102/92/82
2. Sq na hack maszynie wąsko r10 70/65/56
3. Bulgarian sq 10/10/10/12/15 22.5/25/27.5/22.5/20
4. Uginanie leżąc r10 23.5/ 21.5/20kg
5. Zuraw 4x max
6. Hip thrust r10 140125/115
7. Przywodzenie 10/10/12/15 68/73/59/45

Dieta :
1. 40g B + 80g WW + 5g T
TRENING 25g eaa, 10g kreatyny
2. 40g B + 220g WW
3. 40g B + 130g WW + 5g T
4. 40g B + 80g WW + 5g T
5. 40g B + 80g WW +5g T
6. 40g B + 30T

Jedna fotka z China Town , wszystkie zdjęcie są u Zosi na telefonie wiec jak ktoś chce to przerzucę sobie i wrzucę :) , Wielkie dzięki dla Krzycha za polecenie Baigel Bake <3




Zmieniony przez - gnidusek w dniu 2019-11-15 20:53:06
4
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Bobrowski - Sezon 2022 NPC + PCA

Następny temat

Trener bikini fitness

electro
Polecane artykuły