Kiedyś takie ćwiczenie robiłem ale było to na tyle dawno ze już nie pamiętam jak mi szło. Trzeba będzie znowu popróbować, no i zrzucić trochę wagę 

1
Ilość wyświetleń tematu: 525475

ojanTo będziemy się porównywać![]()
Największy problem dla mnie to trzymanie ciężaru w górze i sięgnięcie po drugi ciężar.
. Ten drobny piasek znad Bałtyku jest wszędzie, mycie, odkurzanie, pastowanie, polerowanie, zajęło mi to ładnych kilka godzin, ale jest błysk. Pod maską też
.
. A może jakieś planki żeby być spełnionym 
ojanTe planki to chyba jutro?
Trzeba się spełniać![]()

wrzucam wczorajszą rozpiskę z treningu. Trochę mnie wczoraj poniosło i gdyby nie słowa żony " Mówiłeś ze dzisiaj ćwiczysz tylko godzinkę" to mój trening nie trwał by 2 godziny a 3
. Ale po tych 2 godzinach byłem tak spompowany że nie chciało mi się nawet pisać na komputerze
. To znak ze wracam na właściwe tory
. Lubię to
.
. Najbliższy miesiąc pod znakiem pracy dlatego treningi będą krótsze ale za to codziennie oprócz dni kiedy mam nocki od 19:00. A trzon planu już tradycyjnie będzie się opierał na treningu 5-3-1
+ małe dodatki i na każdym treningu brzuch. Co z tego wyjdzie zobaczymy
. Dzisiaj po pracy pierwszy trening 
. Krótko jak na mnie bo cały trening z rozgrzewką, rozciąganiem i ustawianiem muzyki
około 90 minut. W ćwiczeniach 5 - 3 - 1 odjąłem 10% MT sprzed sprzed urlopu żeby płynnie wejść na większe ciężary.
bez napinania sztangielki takie jakie akurat były pod ręką
, oczywiście będę próbował dalej
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły