Szacuny
2149
Napisanych postów
4619
Wiek
65 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
530714
22.02. 2018
Po pracy trening siłowy niestety dzisiaj z kontuzją . Wybiłem sobie dwa palce w lewej stopie, to skutek trenowania na bosaka, wygodnie ale . Przygotowywałem sobie stanowisko do Super seta Arnolda i kopnąłem lewa nogą w stojak pod sztangę . Nawet mnie na początku za bardzo nie bolało, rzuciłem parę słów uznawanych powszechnie za nie cenzuralne i ćwiczyłem dalej. Niestety z biegiem czasu palce opuchły i zsiniały . Na chwile obecna mam problem z chodzeniem . Pod znakiem zapytania są jutrzejsze przysiady
Trening wygladał tak
Siódmy trening 6 tygodniowego cyklu
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 12 min Ćwiczenia rozruchowe "Kubany" hantlami
- 3s x 10p x 5kg, Pompki wąsko na uchwytach
- 2s x 20p
- 2s x 15p Ćwiczenie 5-3-1 Martwy ciąg
- 70 kg, x 5p
- 90 kg, x 5p
- 105 kg, x 3p
- 123 kg, x 3p - 65% T. Max - 140 kg, x 3p - 75% T. Max - 158 kg x 3p - 85% T. Max lekko nie było Super set Arnolda na barki - Wznosy hantli bokiem w skłonie
- 10kg (+2kg) - 8p x 2s - Wyciskanie żołnierskie sztangą
- 38kg - 8p x 2s - Wznosy hantli przodem
- 8kg - 8p x 2s - Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
- 36kg - 8p x 2s - Siedząc wyciskanie hantli
- 12kg(+2kg)- 8p x 2s - Wznosy hantli bokiem
- 8kg - 8p x 2s
Ćwiczenia na triceps Wyciskanie francuskie sztangi leżąc - to dzisiaj wyjątkowo filmik do konkursu -20kg x 10p
-32 kg x 12p
-36 kg x 12p
-38 kg x 10p
-40 kg x 8p
-20 kg x 30p Dipsy
- CC x 10, 10,10, 8 p Ćwiczenia na biceps Uginanie przedramion ze sztangą łamaną
-16kg x 10p
-36 kg x 12p
-26 kg x 25p
-16 kg x 36p
Rozciąganie
Na koniec filmik Wyciskanie francuskie sztangi leżąc tylko dla wytrwałych
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Porównując wizualnie to obciążenie na sztandze wydaje się być dużo większe jak to którym wykonujesz francuza Chyba śpieszyłeś się bo tempo wykonywania ćwiczenia było spore
Szacuny
2149
Napisanych postów
4619
Wiek
65 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
530714
Wizualnie rzeczywiście wygląda dużo, no ale duży nie znaczy silniejszy , albo to miało być cięższy . Faktycznie jak patrzę na ten filmik tempo niezłe . Miałem jeszcze dwa ćwiczenia do zrobienia, noga coraz bardziej bolała a godzina była późna, chyba ze ciężar za mały .
dzisiejszy trening pod znakiem zapytania . Noga naparza strasznie, palce sine i podpuchnięte, chodzę ledwo ledwo, a o ubraniu jakiegokolwiek obuwia mogę tylko pomarzyć . Zobaczymy co będzie do wieczora, najwyżej trening zrobię jutro, ale o siadach i MC na razie muszę zapomnieć. Kółko ze stania też raczej odpada