SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 549563

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3386
Pocztówki to ona nam przesle na forum.Pewnie zrobi fotke i wrzuci ) Tak jak to z Santa Sussana .Swoja droga zaj**ista to była fotka <3

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Dawno wypisek nie było u mnie - nie oznacza to oczywiście, że leże i nic nie robię
Dla przypomnienia - poniedziałek i wtorek trenowałam (wypiski można znaleźć kilka stron wcześniej).

ŚRODA - również dzień treningowy. Padło na nogi Jestę kaleką, że tak powiem.


MISKA:
Tak jak pisałam ostatnio obecnie miska jest u mnie bardzo lajtowa. Odpoczywam umysłowo Odkąd wiem, że wakacje już tuż tuż jakoś się nie potrafię ogarnąć i normalnie funkcjonować. Chodzę i myślę a w zasadzie marzę już o poniedziałkowym poranku Obudzę się 'po drugiej stronie lustra' Na samą myśl robi mi się ciepło w sercu przede wszystkim ! Wiem, wiem pewnie się śmiejecie czytając, że tak emocjonalnie podchodzę do tak normalnej sprawy jaką są 'wakacje'. Tak mam i tyle

Generalnie jem 4 posiłki dziennie.

1. Standardowy omlet - 45 g płatki owsiane, 10 g otręby gryczane, 35 g białko jaja, 2 g kakao, 100 g cukinia, 50 g jabłko, 20 g Whey UNS Classic 100%, cynamon + 30 ml mleko do kawy



2. Kanapeczki - 1, 5 bułki/ pasztet/ szynka/ ser/ warzywa



3. 50 g makaron razowy, 100 g polędwiczki z piersi kurczaka, warzywa
4. 90 g twaróg chudy, 40 g wafle kukurydziane ekstra cienkie, 15 g whey UNS, 3 g kakao


TRENING- NOGI

1. Przysiady ze sztangielkami po bokach – wąsko 3x12 (9/ 12/ 15 kg)
2. Wypychanie platformy nogami na suwnicy -szeroko 5x 10-18 OMG (taki komentarz wystarczy)
3. Wchodzenie na skrzynię jedną nogą 2x12 (8 kg na rękę)
3. Wykroki z ketlem 6 kg do przodu naprzemiennie 3x12
4. Uginanie w leżeniu 3x12
5. Dzień dobry ze sztangą na karku 3x15
6. Przywodziciele na maszynie 3x15
7. Odwodziciele na maszynie 3x12
8. Hip thrust ze sztangą w oparciu o ławkę 3x12

CARDIO - 45 minut na orbim


CZWARTEK - dzień wolny od treningu - odpoczywałam, załatwiałam sprawy związane z biurem UNSa, które niebawem będziemy otwierać a wieczorem udało mi się z mężem zdecydować w końcu na konkretną wycieczkę, Zapłacone, teraz tylko się spakować i lecieć



PIĄTEK - dzień treningowy (z radości rano na czczo go zrobiłam)

MISKA:

1. Standardowy omlet - 45 g płatki owsiane, 10 g otręby gryczane, 35 g białko jaja, 2 g kakao, 100 g cukinia, 50 g jabłko, 20 g Whey UNS Classic 100%, cynamon + 30 ml mleko do kawy



2. 50 g makaron razowy, 60 g tuńczyk w sosie własnym, 2 całe jaja + warzywa



3. Domowa pizzzzzza Krzątam się już z jednej strony mieszkania na drugą, nie mam co ze sobą zrobić bo najchętniej JUŻ bym pojechała na lotnisko Wymyśliłam więc, że zrobię mężowi pizzę (nie przepada za gotowcami). Oczywiście sama też skorzystałam
Wyszła nieskromnie mówiąc kozacka, cienkie, chrupiące ciasto, które można bez problemu wziąć do ręki bez obawy, że zaraz się coś gdzieś połamie czy coś w tym stylu. Dodatków sporo no i co najważniejsze - nie pływały one w kilogramie najtańszego, średnio smacznego sera



4. Jeszcze przede mną.



TRENING 3XB (BARKI, BICEPS, BRZUCH)

1. Wyciskanie sztangi z przodu stojąc 3x10 (20 kg) + dobitka 3x10 (10 kg)
2. Wyciskanie sztangielek z przodu – łokcie wąsko – młotkowy chwyt, na ławce skośniej 3x10
3. Unoszenie hantla/ koła stojąc w lekkim opadzie nad głowę 3x12 (12/10/10 kg)
4. Unoszenie do przodu 3x15
5. Unoszenie do boku 3x 12(4 kg) + dobitka 3x 10(3 kg)
6. Odwodzenie w bramie przy pomocy linek na wyciągu górnym 3x 20

7. Uginanie ramion ze sztangą łamaną – wąsko 3x12
8. Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc na ławce skośnej – podchwyt 3x12
9. Uginanie stojąc - chwyt młotkowy 3x15

10. BRZUCH - 3 ćwiczenia po 3 serie (około 12-20 powtórzeń)

CARDIO - 45 minut na orbim

Szczerze mówiąc dawno nie miałam tyle chęci do treningu Oby po powrocie ten stał mi towarzyszył, tego sobie właśnie życzę.

Na koniec kilka fotek bo dawno nic nie wstawiałam co nie oznacza, że ich nie trzaskałam


Potreningowy bicek z początku tygodnia bodajże




Koszulka po cardio




Dzisiejszy bicek




I selfieeeeeeee





Ps. Dzięki dziewczyny, na pewno wypocznę Sylwia mnie do jedzenia dobrych rzeczy namawiać nie trzeba A pocztówki swoją drogą - dobrze, że mi przypomniałaś Iwona
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1467 Napisanych postów 10261 Wiek 55 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84499
bicek ładnie wygląda. Koszulka po takich upałach jak przynajmniej w moich rejonach to i tak jest git.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Już sobie wyobrażam co czujesz czekając na te wakacje, większość tak ma chyba że chodzi podniecona przed długo oczekiwanym wypoczynkiem :) Pizza wygląda na przepyszną i wierze że taka jest :P


Zmieniony przez - kamiljasko w dniu 2015-06-12 23:01:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
Doris uważaj na wakacjach na plażowe wieloryby he
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Pizza mega :) Podaj no składniki jak możesz

Dobrze że wróciła Ci motywacja :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54876
Ja już tu nie wchodzę wybacz.... za dużo dobrego jedzenia, niedługo wpyerdolę monitor :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16561
faaajnie wygladassz jest plazowka!

wcale sie nie dziwie że tak sie cieszysz z wyjazdu. ja pewnie mialabym podobnie;) wypocznij tam dobrze !
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 9812 Wiek 24 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 328492
Świetnie żarcie, Ty jeszcze lepsza

Też czekam na pocztówkę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzień dobry !

WNC- W sumie zdarza się, że jest bardziej mokra

KAMILJASKO- Dobrze, że dziś zabiegany dzień bo nie wiem co bym jeszcze wymyśliła

BOBEUSZ- Takie wielorybki to niech lepiej uważają na mnie

Poperk - Też się cieszę. Pizza tradycyjna a nie jakaś fit więc nie wiem czy możesz sobie na nią pozwolić?

Fuun - Ty masz za to świetną formę, nie można mieć wszystkiego

Polka- Dzięki, może nie będę jeszcze straszyć ludzi jak w stroju wyjdę ale za to jak wrócę przestraszę WAS

Julka - Wysyłam w takim razie adresy na PW proszę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

electro
Polecane artykuły