SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze- piekny komplet bielizny! <3
po drugie- fajna, proporcjonalna sylwetka. masz super mocne giry, ja sie chyba nigdy nie dorobie braku przerwy miedzy jednym a drugim udem (co jest zreszta ponoc wymagane w sylwetkowym )
co do sylwetkowego wlasnie - pozy rodem z tej konkurencji, czyzbys jednak sie szykowala na to?

no i co do tego czita, to w 100% sie zgadzam, bo najczesciej marze, planuje, a pozniej wychodzi, ze nic mi sie nie chce jesc i koniec mojego czitowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
FitnessOna- Dziękuję aczkolwiek do super sylwetki to mi jeszcze mnóstwo brakuje.

Amber- Akurat plecy to moja najsłabsza partia. Barki tam samo do poprawy. Jest dobrze - będzie co robić. Też liczyłam na coś grubszego, zakupy zrobione, hajsy wydane a część żarcia poleci do kosza. Odnośnie pasztetu - nie ma chyba nic lepszego, nawet pęto kiełbasy mu nie porównuje.

Adkens- kiedyś się trzeba w końcu uspokoić z tymi czitami (oczywiście u Ciebie sytuacja odwrotna ) ;)

Paradojin - Witam, miło mi ;)


Aniasquats
- Dzięki, trzymam w takim razie i za Ciebie kciuki, żeby udało Ci się wytrwać w tym postanowieniu ;)

Mariusz - Jak tak człowiek poprzegląda najpierw foty z okresu przygotować a konkretniej redukcji a następnie spojrzy w lustro czy na fotki masowe to wiesz, różne towarzyszą temu odczucia.
Jak się widzieliśmy na zawodach to mógłbyś się przedstawić ;)

Sebastian - zdarzyło mi się to na prawdę pierwszy raz. Z reguły jestem wszystkożerna w każdych ilościach

Aga - Dziękuję. To pierwszy komplet od kiedy mogłam sobie pozwolić na noszenie stanika :D
To nie to samo co biustonosz sportowy. Co prawda odzwyczaiłam się i ciężko było mi się przestawić ale jest coraz wygodniej.
Gdybym miała takie barki i plecy jak Ty, to moja sylwetka na pewno miałaby lepsze proporcje.
Szczerze mówiąc to nie wiem sama na co się obecnie szykuję bo nie wiem co przyniesie czas, masa a następnie redukcja.
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie zdecyduję się na kogoś kto mnie poprowadzi bo działanie na własną rękę to raczej niezbyt dobry pomysł.

Uwaga - przed północą udało mi się jeszcze dorzucić do swojego jamochłonu duuużą garść orzeszków ziemnych w miodzie. Mogę iść spać a jutro rozpocząć tydzień czystej jak łza miski.

Dobranoc wszystkim, spokojnej nocy, regenerujcie się i swoje mięsniory !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Doris.K

Jak się widzieliśmy na zawodach to mógłbyś się przedstawić ;)



Pamiętam Cię chyba głównie z żelistrzewa, byłem tam trzeci w 90tce, na debiutach wygrałem 85tkę (Mariusz Przybyła) .. pogadać nie mieliśmy okazji, ale pewnie jeszcze kiedyś będzie pozdro

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 288
Doris wcale po Tobie tej masy nie widać, no może jedynie na klacie he he :D . Sorry za off top ale mam małe pytanko, jaki pulsometr polecasz/ polecacie, bo mam sobie zamiar kupić do biegania ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Nooooo Dorikson !!! chyba sie zaczęłam Ciebie bać pozowanie pierwsza klasa !! bede brała u Ciebie lekcje przy kazdej mozliwej okazji ! Ty znasz moje zdanie co do wyboru przez Ciebie kategorii startowej .... nie pasujesz do bikini !! masz za duże mozliwosci rozwoju zeby marnować taką forme jaka jestes w stanie zrobic !! a juz Wszyscy wiemy ze stac Cie na dużo Masaa jest !!! ale bez masy nie ma progresu !! poza tym .... wyglądasz MEGA KOBIECO !! i Pamietajmy !! forma najlepsza ma być na scenie ! poza nią już sie nie liczy Także trzymam kciuki !! Wszystkie nawet te u stóp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
Podglądam :) Mimo, ze na masie to wygladasz swietnie :) Jestem pod wrazeniem Twojej przemiany :)

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-10-13 09:47:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzień dobry wszystkim !


Mariusz
- Aaaa już kojarzę ;) Gratuluję zajętych miejsc ;)

Miniaa - Widać widać, proszę mnie w błąd nie wprowadzać Co do pulsometru to ja nie pomogę bo nigdy nie kupowałam, kiedyś się co prawda przymierzałam do tego ALE ostatecznie zrezygnowałam ;D

Sylwia - Czy mi się wydaje czy Ty się ze mnie nabijasz?:) Powiem tak: jakbym miała możliwość wyjścia raz jeszcze na debiutach to nawet bym się nie zastanawiała nad kategorią aczkolwiek nie mam takiej możliwości więc na 90% pozostanę jednak przy bikini mimo iż nie kręci mnie to całe tańczenie na scenie ( może kryteria oceny się w końcu zmienią) :D. Wybór jest spowodowany głównie tym, że moja masa mięśniowa po pierwsze jest za mała w porównaniu do zawodniczek startujących już jakiś czas. Jakość tych mięśni też jest zupełnie inna u osób trenujących dłużej niż rok.

Markoto - Dziękuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Ale to nie jest powiedziane ze musisz juz wychodzi na przyszły sezon... równie dobrze możesz sie zacząc przygotowywać na 2016 !! Pewnie niejedna zawodniczka w taki sposob robiła postęp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ja tak czy inaczej przygotowuje się na 100% swoich możliwości. W tym roku pewnie na wiosne wyjde jeszcze w bikini zeby nie robic chociazby zbyt duzej przerwy, miec ze tak powiem w miare staly kontakt i obycie ze scena - oczywiscie o ile forma bedzie odpowiednia. A w roku 2016 zobaczymy co bedzie ;) Nie wybiegam tak daleko w przyszlosc - na razie do dobrej formy bikini mi wiele brakuje
wiec nie bede się porywac z motyka na slonce.

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2014-10-13 12:10:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
w to nie watpie ! przede wszystkim Ty masz sie czuc dobrze ze swoja forma ! a doswiadczenie ze scena jest rownie wazne jak sama forma !! ja sie strasznie boje wyjscia na scene :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium