SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
PIĄTEK - dzień nietreningowy.

Zrobiłam przedświąteczne zakupy, wybrałam przepisy na ciasta, które będę przygotowywać, teraz pozostaje tylko czekać na TEN dzień ;) Już się nie mogę doczekać momentu kiedy będę przygotowywać te wszystkie pyszności ;)
Wieczorem posprzątałam chałupę także jakieś mini cardio wpadło.

MISKA: W średnio, B średnio, T delikatnie

1. Omlet - 65 g owsiane, 80 g dynia, 75 g białka jaj, 20 g UNS WHEY, 15 g orzechy włoskie, 50 g borówki, 50 g cukinia, 2 g czekolada biała, proszek do pieczenia, cynamon, kakao + 30 ml mleko do kawy




2. 70 g makaron razowy, 115 g polędwiczki z piersi kurcząt, cukinia, 120 g kiszona kapusta, papryka konserwowa



3. 70 g makaron, 100 g polędwiczki z piersi kurcząt, cukinia, 100 g kapusta kiszona, pieczarki z cebulką



4. OMLET - 70 g tuńczyk w sosie własnym, 60 g białka jaj, 60 g płatki owsiane, 100 g dynia, łyżka koncentratu, ogórek konserwowy, papryka konserwowa, 15 g ketchup



5. 30 g orzechy brazylijskie


Dziś trening barków - powiem krótko - ŻYJĘ, wypiska wieczorem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Dorota, przygotowywać... okej, ale potem się nie będziesz mogła doczekać aż będziesz je jeść ma się rozumieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris no martwimy się jak za długo Cię nie widać ale widzę, że wszystko dobrze!
Ciekawe co za ciacha wybrałaś do stworzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Właśnie o to samo miałem zapytać, co za ciasta robisz.?

Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2014-12-20 21:04:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obstawiam, że jakiś super sernik będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Damian - Oczywiście ! Konsumpcja jest równie przyjemna jak przygotowywanie ;)

Co do ciast to już mówię co planuję zrobić: seromak, pani walewska, snickers no i oczywiście specjalnie dla męża jego ulubiony sernik królewski. Do tego trochę szyszek i wafli ;)

A Wy co planujecie?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Seromak-z twojego przepisu, blok biały, 3 bit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Makowiec czekoladowy i mam chyba 8 rodzajów ciasteczek. Będę robiła jeszcze jedno ciasto ale nie mam pomysłu , pewnie dzisiaj się coś urodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Widzę, że każdy się na 'coś' z makiem rzucił - prawidłowo ;)
Ja wczoraj wieczorem robiłam dwie Chatki Baby Jagi. Jedną z bananem, drugą z makiem. Jeszcze tylko polewa i gotowe. Po południu rodzinne spotkanie u teściów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Aaa bo Ty dzisiaj czitujesz Mak dla mnie jest taki...świąteczny. bardzo rzadko robie takie właśnie ciasta. Doris , robisz sama masę makowa czy kupujesz gotowa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium