SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Doris.K
Mariusz jak to co - to, że mam jedną nogę dłuższą od drugiej.




o kurde, faktycznie.. wszystkie fitnesski tak mają?? to pewnie dlatego w line-upie zawsze trzymają jedną nogę prostą, a drugą ugiętą

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzień dobry - dziś już bólu w pachwinie w ogóle nie czuję - chyba wczorajsze bieganie mnie wyleczyło ;) Za kilka tygodni będzie filmik ;)

Wczoraj z racji 'święta' moja siłownia była nieczynna także wykorzystałam ten czas na przygotowanie części materiału.
Pogoda nam dopisała w 100% mimo iż rano się na to nie zapowiadało. Około 11 wyszło na szczęście słońce i już zostało z nami do samego końca kręcenia.

Na koniec pracy fotka ;]



Przed wyjściem z domu też :D





MISKA:

1. OMLET - 70 g owsiane, 20 g WPC, 100 g dynia, 10 g czekolada gorzka, 80 g białka jaj, 60 g borówka, proszek do pieczenia, kakao, 50 ml mleko ALPRO do kawy




2. POZA DOMEM - 80 g makaron razowy, 120 g filet z kurczaka, warzywa, ketchup



3. J.W
4. OMLET TUŃCZYKOWY - 70 g owsiane, 100 g tuńczyk w sosie własnym, 80 g białka jaj, papryka konserwowa, cebula, ogórek konserwowy, przyprawy, ketchup




5. 120 g filet z kurczaka, warzywa




Waga trochę spadła po niedzielnym obżarstwie aczkolwiek nie spodziewam się cudów BO już czuję zbliżający się okres ;)
Spadam na trening - dziś chyba wpadną barki z tricepsem ;)

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2014-11-12 10:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Dorkaaaa super bluza !!!! <3 i udanego treningu życze

Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-11-12 10:35:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzieki Sylwia - udany bardzo ;) Wlasnie wskoczylam na orbiego.

TanQer - widzisz - tak wygladaja zapracowane dlonie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Przetrenowane
od czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Od noszenia wody na treningu pewnie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 738
Albo od przygotowywania takich posiłków ;) Co sie wejdzie w Twój dziennik,to najlepiej przeczytać tylko wpiske i nie patrzeć na zdj,bo ślinka cieknie.Ile średnio w ciągu dnia spędzasz czasu na przygotowywanie posiłków?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Hexal
Albo od przygotowywania takich posiłków ;) Co sie wejdzie w Twój dziennik,to najlepiej przeczytać tylko wpiske i nie patrzeć na zdj,bo ślinka cieknie.Ile średnio w ciągu dnia spędzasz czasu na przygotowywanie posiłków?;)


Wbrew pozorom bardzo mało, rano omlet około 15 minut - w międzyczasie gdy się smaży ogarniam buzię, biorę prysznic także nie siedzę bezczynnie. Rano zawsze gotuję makaron na pozostałe posiłki, kroję kuraka, doprawiam i przed każdym posiłkiem jedynie wrzucam na grilla na chwilę, przygotowuję cukinię czy inne warzywa i gotowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Magie tych posiłków tworzy ładne poukładanie na talerzu i skomponowanie kolorów , a nie trud i czasochłonność w wykonaniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium