SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
PIĄTEK - dzień nietreningowy ze względu na utrzymujący się ból w pachwinie ;/
Momentami ukłucia są nie do wytrzymania - mam nadzieję, że jutro obudzę się bez tego typu rewolucji - barki i triceps czekają ;)

MISKA:

1. OMLET 70 owsiane, 20 izolat, 50 g borówka, 80 g białka jaj, łyżeczka proszku do pieczenia, łyżeczka cynamonu, 100 g dynia, 10 g czekolada gorzka, 50 ml mleko do kawy



2. 80 g makaron razowy, 120 g filet z kurczaka, warzywa



3. 140 g bułka, połówka kuraka z rożna bez skóry, warzywa



4. OMLET TUŃCZYKOWY - 80 g białka jaj, 70 g owsiane, 100 g dynia, 110 g tuńczyk w sosie własnym, dwie pieczarki, pół cebuli, łyżka papryki konserwowej, 3 ogórki konserwowe, przyprawa po węgiersku, koperek



5. 30 g izolat UNS ;)


Miały być burgery ALE zabrakło czasu niestety. Będą jutro - mam nadzieję, że nikt na tym nie ucierpi :D
Amber, dzięki za przepis na omleta tuńczykowego - jest super. Nie wiem jak u Ciebie ale moja konsystencja przypominała mi dobry pasztet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
uuuuu bol pachwiny to okropna sprawa :/ moze naderwalas na teningu ? czasem bol przychodzi po kilkunastu godzinach. Smaruj maścia rozgrzewająca a jak nie przejdzie to do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dorota może ból rozejdzie się po kościach , czasami , dobrze zrobić jeden lub dwa dni przerwy . Potrawy wyglądają zdrowo i przede wszystkim smacznie.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
ból pachwiny najgorzej! :/
ja gdy dorobiłam się bólu pachwin to ciężko mi było nawet chodzić - i ogólnie wiem po sobie, że mnie nic nigdy nie pomagało żadne maści, kąpiele, rozciąganie. ból sam przechodził po kilu dniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Sylwia - Ból się zaczął po treningu pleców więc nie wiem jak to możliwe...;/

WNC- Dzięki, na to właśnie liczę, że się rozejdzie po kościach ;)

Laura - Dziś mija trzeci dzień, liczę na to, że jutro się obudzę już bez żadnych dolegliwości.
Wczoraj zrobiłam dzień przerwy natomiast dziś już nie ma bata - idę na trening ;)

Miłego dnia, udanych treningów, nowych rekordów, smacznych posiłków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorota mam nadzieję, że ból dziś podczas treningu nie będzie za mocno doskwierac i szybko go wypędzisz

Omlet na wypasie! i z tą konsystencją dokładnie jak pasztet
Kolejnym razem również dorzucę pieczarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
fajne bułeczki :) a co do pachwiny jedna z przewlekłych kontuzji utrudnia nawet zwykłe chodzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzis trenowalam barki i tricepsa takze jakos bol mi szczególnie nie przeszkadzal - za to podczas interwalu te szybsze momenty musialam nieco wolniej wykonywac. Pobili poboli i przestanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Doris ile minut interwałów robisz ?

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
RoLi5400
Doris ile minut interwałów robisz ?


Ktoś tu nie czyta uważnie moich postów ;)
30 minut : 5 min rozgrzewka, 10 min INTERWAŁ, 15 min standardowe tempo ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium