SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
cma04
My 29 lipiec wylot :) ale zarezerwowane mieliśmy już w lutym.


U nas takiej możliwości nie było - nikt nie był w stanie przewidzieć ile będzie pracy akurat w tym czasie
Milky - U mnie bagaż podręczny już przeładowany także próbuj u cma04 może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
U nas też nie było wiadomo, ale postanowiliśmy zaryzykować. U mnie też ciężko w podręcznym :) chyba że w luku bagażowym gdzieś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
cma04
U nas też nie było wiadomo, ale postanowiliśmy zaryzykować. U mnie też ciężko w podręcznym :) chyba że w luku bagażowym gdzieś :D


Tyle 'lastów' jest, że nie ma co się śpieszyć z wyborem wycieczki wg mnie ;) Chyba, że chce się mieć go po prostu z głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Dorka lasty sa najlepsze i jakie fajne ceny!!! Wchodzic do biura ,wybierać i lecieć .Z dnia na dzien .Tak najlepiej.Przynajmniej ja tak zrobię :D

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness
Dorka lasty sa najlepsze i jakie fajne ceny!!! Wchodzic do biura ,wybierać i lecieć .Z dnia na dzien .Tak najlepiej.Przynajmniej ja tak zrobię :D


Witam w klubie ;) Oby było tak jak mówisz

Paula - Dziękuję za troskę, dziś napiszę coś więcej na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Ja mam pytanie - czy wszedł już ktoś na bombę CARNI SHOT i może napisać chociaż jak smak nowych szotów ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
UNSSUPPLEMENTS
Ja mam pytanie - czy wszedł już ktoś na bombę CARNI SHOT i może napisać chociaż jak smak nowych szotów ??



Zgłaszam się jako pierwsza ! Smak ekstra, kto nie próbował jeszcze niech żałuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Przecież Ty już masz zapas szotów od ponad tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
UNSSUPPLEMENTS
Przecież Ty już masz zapas szotów od ponad tygodnia.


Dlatego napisałam, że zgłaszam się jako pierwsza Osoba, która przetestowała nowe szoty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium