SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 505602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzień dobry wszystkim ;)

CMA- Oczywiście brazylijskie, nerkowce mąż już prawie pochłonął :D

Sylwia - poniżej wszystko już opisuję ;)

Amber - O, następna niecierpliwa :) Nie wiem czy pozytywne, na pewno nie negatywne - raczej po prostu REALNE :D

Szmexy - Spróbuj a na pewno się nie zawiedziesz :)



Zacznę jak zawsze od wczorajszej miski:

1. OMLET - 80 g owsiane, 80 g białka jaj, 20 g orzechy, 20 g kazeina UNS, 100 g dynia, łyżeczka proszku do pieczenia, 5 g kakao, 2 g gorzka czekolada + 50 ml mleko do kawy



2.3 - 60 g makaron razowy, 110 g polędwiczka z piersi kurcząt, warzywa, sos z ketchupu i jogurtu greckiego typu light



4. 2 bułki wieloziarniste, 110 g polędwiczki z piersi kurcząt, ogórek konserwowy
5. 25 g orzechy brazylijskie



Wstałam o 7 rano, przygotowałam polewę do omleta, spakowałam pozostałe posiłki przygotowane w piątek wieczorem, zjadłam i o 8 ruszyłam z mężem do Zabrza na konsultację. Długo czekałam na ten dzień.
Na początek trener mnie pierwszy raz pomierzył, zapisał wszystko w swoim magicznym kajeciku - będziemy kontrolować przy każdym spotkaniu co się dzieje również w ten sposób.

Z tego co zapamiętałam:
Waga : 67,4 kg
Biceps -32,5 cm
UDO - 58 cm
PUPA - 96 cm
ŁYDKA - 37 cm
WZROST - 170 cm ( BEZ ZMIAN) :D

W pierwszej chwili gdy się pokazałam usłyszałam : ' Chyba trochę schudliśmy co'?
Z tego co waga pokazała raczej masy nie zrzuciłam aczkolwiek z pewnością czuję się o wiele lepiej wizualnie niż na pierwszym spotkaniu.
Podsumowując krótko - na pewno się nie cofam, progres jakiś tam jest z czego jestem baaaaaardzo zadowolona no i wiadomo przede wszystkim rządna większych zmian aczkolwiek wiadomo potrzeba czasu, pracy i jeszcze raz czasu.
Następnie Pan Jerzy pokazał mi wiele nowych ćwiczeń, próbowałam opanować nowe techniki. Mam nadzieję, że wiele uda mi się prawidłowo powtarzać podczas swoich treningów. Na szczęście mąż był jak zawsze obok i nagrywał każdą prezentację.
Na koniec trener rozpisał mi wszystko dokładnie na kartce ( nie tylko trening ale i nową dietę).

Wczorajsze plecy i bicepsy tyłem








Postanowiliśmy wprowadzić małe zmiany w celu sprawdzania jak mój organizm będzie reagował na nowe rzeczy. W treningu będzie wiele nowości aczkolwiek to będę już rozpisywała z treningu na trening. Co do diety to od poniedziałku wprowadzam dietę rotacyjną.

Prezentowała się będzie ona następująco:

1. 240 W/ 67 B/ 0 T
2. 180 W/ 100 B/ 30 T
3. 120 W/ 145 B/ 50 T

I tak w kółko.


Do tej pory moje makro wyglądało tak:

BTW: 120/25/200



Na konsultacja spotkałam również naszego forumowego kolegę Rafała Norasa - Co prawda kilkanaście kg więcej ma na sobie a wciąż wygląda bardzo dobrze - jak pozwoli to wstawię mu jakieś zdjęcia które udało się mężowi zrobić w trakcie jego treningu.
Okrzyków nie dało się nie usłyszeć - jedno jest pewne - na treningu Rafał się nie obija.

Wieczorem w drodze powrotnej do domu wstąpiliśmy do Opola by złożyć szefowi życzenia urodzinowe i wręczyć mini prezent, który Mikołajek nam podrzucił dla niego :D Tomek stwierdził, że dzięki niemu jego motywacja wzrośnie jeszcze bardziej na treningach MMA (oby tak było).

Około 22 byliśmy w końcu w domu - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej !

MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
ooo świetne plecy naprawdę super to wygląda , wzrost bez zmian ? jaaak to ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Baaardzo ładnie to wygląda, bez cukrowania widać progres

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Dobry plegar :) ! Szkoda, że nie zmierzyliście talii/pasa :) ciekawy jestem obwodu :D
Ja też wychodzę z założenia, że żeby kontrolować progress swój czy klienta nie powinno się ograniczać tylko do zdjęć / poglądów na żywo, no chyba, że ktoś ma fotograficzną pamięć + dobre oko :D lepiej nie kusić losu, a zrobić pomiar bo to minuta roboty :D a niektórych też może bardziej zmotywować fakt, że spadło 4cm w pasie, niż że trener powiedział "dobrze idzie" :D
Mamy w biodrach (o ile dla Ciebie pupa to najszersze miejsce na tyłku xD) tyle samo..


Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-12-07 14:02:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Plecy poziom pro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Trzeba przyznać, że plecy miazga oby zmiany przyniosły rezultaty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Mnie to przygniata wielość twoich ud i lydek - Ty "dziku"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
widac progres od ostatniego razu jak Cie widzialem niezle oby tak dalej, jestes w dobrych rekach

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Na początku dziękuję wszystkim za miłe słowa, to bardzo motywujące. Lecimy daaaaaaalej !


Adkens - No właśnie nie wiem jak to możliwe, że już nie chcę wzrost iść do góry - dziwne, nie?:D

Mariusz - Cukrować tylko mąż może także liczę na wasze szczere opinie ;)

Szmexy - Mierzyłam talię również, tylko najwyraźniej zapomniałam dopisać :D Jeżeli dobrze pamiętam to 74 cm.
Tak, ' biodra' to najszersze miejsce na pupie wg mnie ;] Jeszcze jakieś moje wymiary się zgadzają się z Twoimi?:D

Seba - 'Plecy poziom pro' dopiero BĘDO (mam nadzieję) ;)

Rokko - Omlet najlepiej :D

Ania - Oby ! Same się na pewno nie zrobią także DZIAŁAM DALEJ :)

TanQ - akurat wielkość ud to minus bo ja chcę mieć znacznie szczuplejsze a jak widać osiągnięcie tego u mnie nie jest takie hop siup.

RoLi - Też tak myślę. Z tego co mi wiadomo to od naszego ostatniego spotkania na Olimpie i u Ciebie jest duży progres ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium