SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba - Dobrze cwaniaczku - trzeba iść na kompromis także... wygrasz - to nawet dwa zestawy Ci postawimy

Rokko- Dzięki Sesja tak na prawdę na szybko robiona ale Miniacz zawsze dobrze wychodzi na szczęście

Aga - Chcesz mi przez to powiedzieć, że Ci się podobam ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Doris hmmmm... wiesz ,zależy o co Ci chodzi ;) Podobają mi się Twoje postępy w redukcji i pomysły na foty :) Ogólnie fajna dupa z ciebie :P :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Aga - Inteligentna odpowiedź Spokojnie, przecież żartowałam
Tak czy inaczej dzięęęęki za ciepłe słowa. Redukcja już co prawda zakończona aczkolwiek na 'masę' nie planuję wchodzić. Obecnie ze względu na ciągły brak czasu, mnóstwo pracy, wyjazdów, obowiązków itd itp chciałabym po prostu utrzymać to co udało mi się ulepić z siebie.



PIĄTEK PIĄTECZEK PIĄTUNIOOOO- po 3 dniach pod rząd treningowych dziś 'odpoczynek'- oczywiście jedynie od wizyty na siłowni. Miałam trochę więcej wolnego czasu także poszwędałam się po kuchni.

MISKA:
BTW 100/20/ 140


1. OMLET- 45 g płatki owsiane, 20 g otręby orkiszowe, 100 g dynia, 35 g białko jaja, 20 g WHEY UNS, proszek do pieczenia, cynamon, kakao, 40 g borówki, 3 g gorzkiej czekolady + 20 ml mleko do kawy



2. 45 g makaron razowy, 90 g polędwiczki z piersi kurczaka + warzywa



3. 45 g makaron razowy, 90 g tuńczyk w sosie własnym, warzywa



4. 45 g makaron razowy, 70 g tuńczyk, 35 g białko + warzywa, odrobina ketchupu



5. 40 g wafle kukurydziane extra cienkie, 20 g WHEY UNS, 35 g migdały



Odzyskałam dziś swój ukochany odkurzacz, byłam bez niego caaaały tydzień także możecie sobie wyobrazić co się działo w mieszkaniu przez ten czas. Dobrze, że sporą część tego czasu spędziłam na wyjazdach
Dziś nadrobiłam zaległości porządkowe- zajęło mi to dobrych kilka godzin. Lśni się wszystko dookoła jak... psu jajca na wiosnę. Uwielbiam ten moment

Na jutro zaplanowałam kilka dobrych ciekawostek/ nowinek także zapraszam

Tymczasem ulatniam się do wyyyra, mąż czekaaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
To raczej sam będę musiał sobie kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
To raczej sam będę musiał sobie kupić




Panie ! Nie z takim nastawieniem masz jechać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
uff przeczytałem a trochę zaległości mi się narobiło fajna relacja jak zwykle

.. a odnośnie fotek Twoich tu i na fb, to widać postęp gołym okiem oby tak dalej

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz_Prz
uff przeczytałem a trochę zaległości mi się narobiło fajna relacja jak zwykle

.. a odnośnie fotek Twoich tu i na fb, to widać postęp gołym okiem oby tak dalej


Trzeba było tylko zdjęcia pooglądać
Dzięki za miłe słowa. Są one baaardzo motywujące. Wiemy chyba wszyscy ile czasu trzeba poświęcić nawet na uzyskanie takiej plażowej formy, wiemy z jaką sylwetką startowałam także tym bardziej każde nawet drobne zauważenie zmian wywołuje uśmiech na mojej twarzy

Teraz już zmiany nie będą tak drastyczne - wiadomo na redukcji są najlepiej widoczne aczkolwiek jestem dobrej myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
SebastianMielecki
To raczej sam będę musiał sobie kupić




Panie ! Nie z takim nastawieniem masz jechać.


Taaa, ja oceniam realnie, widziałem konkurencje i mniej więcej wiem jak to będzie.
Wiadomo, dam z siebie wszystko jak zawsze, ale nie będę bujać w obłokach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Doris ! pisałam Ci to już chyba na fb, ale napisze jeszcze raz! Twój dziennik jest jednym z moich ulubionych , śledze Twoje poczyniana od sameeego poczatku jeszcze na "drugim" forum. Pamiętam jak Ci skrzydła niektorzy podcinali piszac jak zaczynałaś prowadzić dziennik że np że dasz rady wyrobić sie na debiuty itd i wtedy sobie myślałam "ona im jeszcze pokaże" ! a potem każdy WOW ! widzę w Tobie troche siebie, sama zmieniłam bardzo swoją sylwetkę, jestes konsekwentna w swoim działaniu i bardzo mi się to podoba. no i masz biust :D hehehehehe powodzenia w dalszej drodze buziaki !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
polka88
Doris ! pisałam Ci to już chyba na fb, ale napisze jeszcze raz! Twój dziennik jest jednym z moich ulubionych , śledze Twoje poczyniana od sameeego poczatku jeszcze na "drugim" forum. Pamiętam jak Ci skrzydła niektorzy podcinali piszac jak zaczynałaś prowadzić dziennik że np że dasz rady wyrobić sie na debiuty itd i wtedy sobie myślałam "ona im jeszcze pokaże" ! a potem każdy WOW ! widzę w Tobie troche siebie, sama zmieniłam bardzo swoją sylwetkę, jestes konsekwentna w swoim działaniu i bardzo mi się to podoba. no i masz biust :D hehehehehe powodzenia w dalszej drodze buziaki !


Ooo jak miło mi się zrobiło z samego rana jak chwile po przebudzeniu przeczytałam takiego posta w swoim dzienniku

Takich osób, którzy podcinali mi skrzydła było mnóstwo - w sumie pewnie 3/4 z poprzedniego forum Nawet Ci, którzy tego nie robili, pozytywnie się wypowiadali u mnie a za plecami do osób trzecich mówili coś zupełnie innego- mniejsza o to.

Cieszę się, że prócz biustu mnóstwo ludzi zauważa również zmiany w mojej sylwetce.
Zauważyłam, że zaczęłaś się udzielać w naszym dziale - może skusisz się na prowadzenia dzienniaka?:)

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-04-26 14:40:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium