SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Anka_ - ale których he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
haha Iccana to już może być interpretacja indywidualna zależy kto co lubi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
widzę że fajnie sie bawicie :) dobrze że Biedroń został prezydentem Słupska :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czego to kobieta nie zrobi i ile wycierpi by pięknie wyglądać najważniejsze, że jesteś zadowolona
Ciasteczkoooo <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Julia - PYSZNE- podejrzewam, że tak jak Twoje rogaliki (no ale Ty ich jeszcze nie próbowałaś więc skąd możesz to wiedzieć)

Przepis podaję poniżej:

Składniki:

- 60 g fasola czerwona
-45 g płatki owsiane
-140 g dynia
- 20 g kazeina UNS
- 5 g kakao
- 150 g białka jaj
- 35 g orzechy włoskie
- przyprawa do piernika/ szarlotki/ cynamon
- łyżeczka proszku do pieczenia
- łyżka słodzika sussina gold do pieczenia

Wykonanie :
Płatki owsiane mielimy na mąkę, dynie ścieramy na tarce o grubych oczkach, fasolę blendujemy. Mieszamy ze sobą składniki : dynia, fasola, owsiane, kakao, proszek, słodzik, białka jaj, przyprawy, orzechy aż uzyskamy jednolitą konsystencję. Możemy użyć miksera, łyżki ewentualnie blendera. Blachę spryskujemy pamem i wykładamy na nią masę do rozgrzanego piekarnika. Pieczemy w temp 180 stopni przez około 20-30 minut. Wyjmujemy, kroimy wzdłuż i smarujemy wcześniej naszykowaną masą z kazeiny.
Na wierzch można posypać dodatkowo orzechami, wiórkami, startą czekoladą, owocami. Świetnie by się również sprawdziły owoce typu borówki czy jabłka w środku ;)

Odnośnie gramatury podałam przypadkową by wpasować się w swoje makro. Im więcej owsianych, białek, orzechów (dodatków), fasoli itd itp tym ciasteczka będzie więcej.

Srubex/ Szmexy - Zapraszam częściej w takim razie :D

Iccana - Ja miałam prze tym zabiegiem właśnie dwie mikrodermabrazje także wiem o co chodzi. Moja skóra była jednak tak zanieczyszczona, pozatykana, że kosmetyczka doradziła zrobić manualne, potem raz jeszcze mikro i efekt na pewno będzie bardziej trwały.
Osoby uczęszczające regularnie na siłownie kilka razy bardziej pocą się od przeciętnej Kasi czy Marysi co niestety nie wpływa korzystnie na naszą cerę - zwłaszcza, że większość Pan nakłada na siebie przed wyjściem z szatni kilkucentymetrową warstwę maski

Rokko - Myślę, że każdy powinien.

Anka - Zostaw jaja na Wielkanoc.

Amber- Rób je sobie jutro na czita, bo chyba będzie co?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
No sporo takich można spotkać Ja nie ukrywam ze tez mam makeup na silce , ale na zasadzie krem Bb , i tylko oko zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ale to już zboczenie zawodowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
piękne pyszne z dobrym makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana - Ja też nie będę mówiła, że nie mam aczkolwiek nie jest to kilkanaście cm i nie rano pierwszy raz nałożone a przed wyjściem na siłownię drugi raz w szatni kolejna warstwa Dobrze, że chociaż Panowie nie mają z tym dylematów:D

Adkens- Rób z makro potrojonym !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Zrobiliśmy konkurs foto :) bierzcie udział póki suple rozdajemy :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium