SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Doris teraz to juz chyba wnioskuje, że tylko ciężką pracą da się może coś osiągnąć Okeeeej to poczekam do jutra tylko posprzątam z biurka tą ślinę, która mi kapie z buzi na sama myśl

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
RoLi5400
Doris teraz to juz chyba wnioskuje, że tylko ciężką pracą da się może coś osiągnąć Okeeeej to poczekam do jutra tylko posprzątam z biurka tą ślinę, która mi kapie z buzi na sama myśl


Wiadomo, że ciężką pracą i cierpliwością ;)
Sprzątaj sprzątaj bo wieczorem kolejna porcja pewnie ucieknie z buzi:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Doris u Ciebie to ino czasu potrzeba i da rade z zawzięciem i wsparciem jak wspomniałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Muczakos94
Doris u Ciebie to ino czasu potrzeba i da rade z zawzięciem i wsparciem jak wspomniałem :)


Wiadomo ;) Dzięx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale napakowałaś prowiantu na wyjazd! Pysznie
Podróż z przygodami, ale najważniejsze że cali i zdrowi

Filmik zapowiada się fajnie - jestem ciekawa całości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wyjazd na cały dzień od 3 rano do 21 to trzeba się było zabezpieczyć co by żadne kolorowe restauracje nie kusiły ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Doris.K
Wyjazd na cały dzień od 3 rano do 21 to trzeba się było zabezpieczyć co by żadne kolorowe restauracje nie kusiły ;)


łatwo powiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rokko
Doris.K
Wyjazd na cały dzień od 3 rano do 21 to trzeba się było zabezpieczyć co by żadne kolorowe restauracje nie kusiły ;)


łatwo powiedzieć


Jak widać da się wykonać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No pewnie, że można - kwestia chęci i dobrej organizacji
Ja z swoim jedzeniem czuję się tak bezpiecznie

Czekam na tego tuńczykowego omleta

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-11-07 22:50:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Dobrze że to tuńczyk a nie szprotka. Brakuje tylko tam tylko cebuli i czosnku i można wtedy to nazwać idealnym zestawem przed romantycznym wieczorem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium