SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Cielu, chyba dużo o niej myślisz :D Haha, a sen dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Haha, Cielu, a potem wstałeś i zacząłeś płakać, bo uświadomiłeś sobie, że to był tylko sen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3232 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17264
Na noc w sumie zjadlem rozka oreo mini 20g xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Witam z 'RANA'

Popuri - Przepis na sos jest przecież kilka stron wcześniej ;) Sprzedawać nie będę bo mam co robić Czekolady to ja już tyle nie jadłam, że normalnie chyba niebawem czas to nadrobić Jest ich tyle, że nie wiadomo którą wybrać (może to i lepiej)

Mizer- Te Twoje ' chociaż 2-3 kromki- to dla mnie AŻ

Piotrek - Tak jak już koledze wyżej napisałam - przepis na sos jest kilka stron wcześniej. Nie czytacie dziennika regularnie i później są takie ' problemy' Nie ładnie, krótko mówiąc

Udka ? A to jakaś nowość?

Aga- Często, nie często ale zawsze smakują tak samo czyli niebanalnie
Zamiast pisać' też bym zjadła' po prostu zjedz no chyba, że uważasz, że po jednym takim posiłku przytyjesz 5 kg

Iwona- Nieskromnie muszę odpowiedzieć - żadna nowość. Przecież ja zawsze miałam duże 'kopyta' Co stety/niestety było moim wiecznym problemem.

Hekade - Teraz to już 'kopytko'

Laura - Zaraz, zaraz 'gonię Cie' ale pod jakim względem? Mówisz o 'psuciu formy' czy o rozmiarze nogi?

Piotrek - Nie będę nawet tego snu komentować ale oczywiście się uśmiałam jak to przeczytałam
Ps. Nigdy nie zjadłam 6 lodów pod rząd



Odnośnie tych 'ud' wstawię jeszcze jedno aktualne zdjęcie, na którym widać że ich rozmiar wcale nie jest taki duży jakby się mogło wydawać.
Tak jak już wyżej napisałam nogi były zawsze raczej moim słabym punktem przez to, że były wiecznie za duże w stosunku do góry.
Od kilku miesięcy walczę o to by je wysmuklić. Wasze komentarze zmotywowały mnie by zmierzyć ich obwód. Jak się okazuję wszystko idzie w dobrą stronę - obecnie 61 cm gdzie jestem już od dłuższego czasu na dodatnim bilansie i o misce redukcyjnej nawet nie pamiętam
Dodam jeszcze, że podczas swojej poprzedniej 'masy' centymetr pokazywał w szczycie 67 cm także jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolona z faktu, iż obecnie jest to jedynie 61 cm. Oby tak pozostało

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
U mnie na siłowni chopy takich nóg nie majo w pozytywnym sensie


Zmieniony przez - Creative w dniu 2015-07-15 12:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
67 w udzie miałaś? lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jw, 67 to w chvj u kobity bez jaj chyba obie nogi mierzylas na raz xd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
67cm to ja tez pewno na masie miałem, po teraz to nawet nie sprawdzam wymiarów bo bym sie chyba załamał;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Panowie - po pierwsze to już BYŁO (i oby już nie wróciło) a po drugie nie ma czym 'jarać' bo to, że dla faceta taki wymiar byłby satysfakcjonujący nie oznacza, że dla kobiety również Ja tam z tego powodu nie skakałam do góry z radości. U kobiety oczywiście również fajnie się prezentuje masywna noga ale przede wszystkim musi być ona zgrabna i proporcjonalna do reszty ciała inaczej to tak jakby grubas szczycił się dużym tyłkiem a szczupak kratą na brzuchu - żaden wyczyn


Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-07-15 16:40:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium