SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dnatural
SebastianMielecki
Jak płatki zmieniać to na orkiszowe. Owiec to dla konia


Ja zamieniłem na orkiszowe i wywaliłem do kosza nie smakowały delikatnie mówiąc i nie nasiąkały jak bym oczekiwał.

Doris- wszędzie widzisz tylko te węglowodany

Zmieniony przez - Dnatural w dniu 2015-03-24 20:44:37


A no widzisz, dobrze, że się na nie nie dałam nabrać Moje chłoną wodę niczym gąbeczka
A no widzę, jestem na końcówce redukcji - węgle poucinane to każdy gram więcej na wadzę/ cm na talerzu się liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
cześć Dorota , dawno mnie nie było, zgodnie z obietnicą jestem, jak u Ciebie forma ,oraz samopoczucie aktualnie ?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
wnc1964
cześć Dorota , dawno mnie nie było, zgodnie z obietnicą jestem, jak u Ciebie forma ,oraz samopoczucie aktualnie ?


Cześć ;) Generalnie wszystko po staremu Wczoraj zaczęłam 'końcówkę redukcji' - do MP. Po tym czasie zobaczymy 'jak forma'. Teraz czuję BEZFORMIE ;) Na plażę jakbym teraz wyszła to co prawda może nikt by się nie wystraszył aczkolwiek TO JESZCZE NIE TO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Doris:)
Trening zapowiada się bardzo ciekawe i fajnie połączone te obwody,szkoda tylko ,że musiałas tracic czas na montaż itp. bo pewnie jeszcze bardziej bys sie spociła.
A co do makaronów pełnoziarnistych to Ja bardzo lubię ,ale ostatnio tez jakoś zapomniałam o nim :(

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Jakościowo duzo lepsze platki orkiszowe od owsianych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
szczota28282
Jakościowo duzo lepsze platki orkiszowe od owsianych ?


nie wiem co masz na myśli pod słowem "jakość" ale
jeżeli pytasz o gluten to praktycznie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Azalianna - Wiem, wiem - ten się podobno gotuje 2/3 minuty także można łatwo rozgotować. Na razie leży w szafce, za jakiś czas po niego sięgnę i przetestuję ;)

Seba - Każdy lubi co innego ;) Orkiszowe mają dużo WW także na redukcji średnio.


Mają tyle samo ww co zwykłe płatki owsiane, białka też tą samą ilość, jedynie tłuszczy mają orkiszowe mniej.

Niby płatki orkiszowe są lepiej tolerowane, jeśli chodzi o gluten.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Orkisz to tzw. "dawna odmiana pszennicy" zgodnie z tabelą Polskie Towarzystwa Osób z Celiaką i na diecie bezglutenowej orkisz jest zabroniony. Ale jak ktoś nie ma problemów z tolerancją to wiadomo że nie ma większego problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
cma04
Orkisz to tzw. "dawna odmiana pszennicy" zgodnie z tabelą Polskie Towarzystwa Osób z Celiaką i na diecie bezglutenowej orkisz jest zabroniony. Ale jak ktoś nie ma problemów z tolerancją to wiadomo że nie ma większego problemu.


Nie o to mi chodziło.
Gluten zawarty w orkiszu jest niby lepiej tolerowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Rozumie. Ale czy istnieje podział na mniej tolerowany i bardziej tolerowany gluten ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium