SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Doris
Wyobraź sobie,że nie pozwala mi na takie omleciki,a na białka wszystkie źle reaguje.Mam wzdęcia ;(

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Aga -Wszelkie białka czyli każdej firmy/ i rodzaj przetestowałaś?
Czyli po płatkach owsianych też masz przeboje? Po tych porządnie zaparzonych też?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Dora
Wszystkich nie testowałam,dwa tygodnie po zawodach testowałam i miałam wielki brzuch!
Po płatkach owsianych nie:)

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Bardzo dużo u Ciebie tych wypowiedzi. Więc tak z czystej ciekawości zapytam bo jakbym mial wszystko czytac to bym nie zdążył do 2020 roku :) planujesz start jakiś w najbliższym czasie ? Jak tak to w bikini czy sylwetkowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
AGA - Dwa tygodnie po zawodach to w organizmie się dzieje/ trawi tyle rzeczy, że bym nie zwalała tego faktu akurat na białko ;) No chyba, że ZAWSZE miałaś po nim wzdęcia.
Krótkie, szybkie pytanie - nasze testowałaś? :)

Skoro płatki możesz to dlaczego mój omlet nie wchodzi w grę? Przecież owoców nie musisz wrzucać ;) A pozostałe składniki tolerujesz.

SZCZOTA - Nikogo bym nie podejrzewała o to by miał przeczytać mój DT od początku do końca - byłby szaleńcem:)
Startów w najbliższym czasie nie planuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
o kurde :-/ jak nie choróbsko/przeziębienie, to teraz alergia. Bardzo współczuję! nie wiem, czy życzyć Ci zdrowia, bo nie wiem jak to jest u alergików, może tego, żeby wiosna szybciej przeszła ale kwiatki nie rozkwitały? w każdym razie trzymaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
lauraa96
o kurde :-/ jak nie choróbsko/przeziębienie, to teraz alergia. Bardzo współczuję! nie wiem, czy życzyć Ci zdrowia, bo nie wiem jak to jest u alergików, może tego, żeby wiosna szybciej przeszła ale kwiatki nie rozkwitały? w każdym razie trzymaj się!


Tak na prawdę to moje przeziębienie trwało dwa dni więc coś za krótko. Podejrzewam, że to co przechodzę obecnie jest po prostu kontynuacją. Co roku na początku wiosny mam TAKIE przeboje -najważniejsze to przetrwać pierwszy etap. Potem już tak nie przeszkadza.
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
w tym roku chyba każdy musi to zaliczyć taką mieliśmy zimę, że choróbska się trzymają.. zdrówka Doris

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Doris.K
Witam. Niestety nie mogę powiedzieć ani dzień dobry ani dobry wieczór... Wrrrrrrr.....:'-(

Seba- Skoro już mowa o fantazjach to... Ciekawe co powiesz na to - wczoraj śniło mi się jak jakiś koleś smażył rybę ( pstrąga) na UWAGA - ścianie



Przy moich snach to nic, mi się dzień w dzień śni coś powalonego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
hahahahahaha Doris twoj sen mnie rozwalił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium