SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Witam wszystkich po kolejnej praktycznie tygodniowej mojej nieobecności. Co prawda miałam na tyle nie znikać ale niestety... Praca, praca, praca i raz jeszcze praca.
Mam nadzieję jednak, że mi to wybaczycie jak za chwilę zarzucę Wam kilka fotek z moich ulubionych grzecznych posiłków ( tych 'niegrzecznych' zazwyczaj nie fotografuję bo wpadają one wtedy gdy poziom głodu sięga zenitu a możliwości na przygotowanie brak).

Treningów z zeszłego tygodnia nie będę rozpisywać bo... raz, że nie pamiętam dokładnie co robiłam po czym a dwa już pewnie nawet i tak nie czytacie moich wypisek treningowych bo się zbyt wiele w nich nie zmienia.

Generalnie majóweczka majóweczką- trenowałam, jadłam, odpoczywałam, pracowałam

W piątek zaliczyłam trening- wpadła obwodówka z naciskiem na plecy + 40 min cardio. W sobotę byłam w Kunicach na znanych wielu zawodnikom zawodach - HERKULES. W niedzielę poszłam na trening i zrobiłam obwodówkę z drobnym naciskiem na barki + 40 minut cardio. No i poniedziałek - też dzień treningowy - wpadły NOGI + 40 min cardio


SOBOTA 02/05/2015 r HEEEERKULES


Na początek mini kolaż - a na nim... Właśnie, ciekawe kogo byście sami rozpoznali
Sędziowie, zawodnicy, Natan - najmłodszy kulturysta tegorocznego Herkulesa pozujący - bicepsy przodem , puchary, medale no i moja skromna, zamyślona osoba.



Tak to wyglądało w czasie weryfikacji. Pogoda jak widzicie dopisała. Miało to pozytywne przełożenie na nasze nastroje. Kunice - miejsce bardzo klimatyczne, powiedziałabym nawet, że wyjątkowe. Chętnie w okresie letnim wybiorę się tam z mężem na całodniowy odpoczynek. Piękne, duże jeziorko po którym pływały łódeczki, dookoła zielono, można rozłożyć się z kocem i jakimś małym grillem Jakbym wiedziała, że taką ' sytuację' zastanę na miejscu to spakowałabym co trzeba A tak... Musiałam się oblizać jedynie na myśl o upieczonej kiełbasce i spalonym chlebku

Do rzeczy... Od godziny 14 do 16 odbywały się weryfikacje, na których pojawiło się około 30 zawodników. Sami Panowie ;) Rozegrane zostały 4 kategorie + OPEN. Zawodnicy prezentowali się na scenie w godzinach 17- 20.
W międzyczasie były dwie przerwy podczas, których goście/ publiczność miała okazję wziąć udział w 2 różnych konkursach przygotowanych przez miejscowych bardzo sympatycznych ' urzędników'
Były to konkursy typowo 'siłowe'. Dla przykładu - wyciskanie ketla w górę jednorącz. Oczywiście pod uwagę była brana ilość nie jakość z jaką osoby podchodziły do wykonania swoich zadań Ochotników co prawda nie było zbyt wielu - za to do wygrania były $$$ - po 100 zł (osobna kategoria dla pań i dla panów). Idealnie by zabrać rodzinę na looody. Śmiechu mnóstwo, coś się działo w przerwie aczkolwiek niestety było to kosztem wydłużenia się trwania samych zawodów.


HERKULES 2015 - WYNIKI


KULTURYSTYKA JUNIORÓW- WSZECHWAG




TOP 3
1. Kamil Tanwic
2. Piotr Soszyński
3. Kamil Kluszczyński


KULTURYSTYKA MĘŻCZYZN do 80 kg



TOP 3
1. Jarosław Sypniewski
2. Rafał Domin
3. Piotr Sowiński


KULTURYSTYKA MĘŻCZYZN do 90 kg



TOP 3
1. Mariusz Bałaziński
2. Mariusz Przybyła
3. Waldemar Piechota


KULTURYSTYKA MĘŻCZYZN powyżej 90 kg



TOP 3
1. Mateusz Burdzy
2. Maciej Kiełtyka
3. Kamil Tanwic

OPEN- wygrał MARIUSZ BAŁAZIŃSKI

Tak jak pisałam nieco wyżej - na tych zawodach gościliśmy również najmłodszego Herkulesa - Natana Nie muszę chyba nikomu pisać czyja to pociecha, jak dla mnie podobieństwo uderzające. Dzieciak na prawdę EKSTRA!
Ma co prawda dopiero 3 lata a rozmowa z nim jest na bardzooo wysokim poziomie ! Ogromna dawka energii i pozytywnego stylu bycia w nim drzemie.



Ps. Bicepsy przodem niszczą system


Odnośnie jedzenia - wpadły trzy posiłki. Na śniadanie 2 bułki z serem i wędliną. W trakcie zawodów dwie bułki słodkie kupione oczywiście wcześniej w piekarni no i na koniec czyli o 22 MC Od razu po zawodach byłam jeszcze z mężem w IKEI - musieliśmy na szybciocha załatwić kilka ważnych spraw. Po drodze jeszcze małe 'niespodzianki' ale jakimś cudem dotarliśmy do domu. Kurczak nie rozmrożony, siły po całym dniu tyle, że nawet źdźbło trawy by się nie ruszyło także szybka decyzja pod tytułem - MC.

Taka laba zaowocowała oczywiście + 1 kg na wadze także trzeba było się delikatnie ' otrząsnąć'. Wróciła czysta miska - zobaczymy do kiedy


NIEDZIELA

TRENING

1. Unoszenie nóg do góry w 'zwisie' na maszynie 3x12
2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej 12/12/10
3. Przenosy ze sztangielką za głowę leżąc 12/12/12
4. Przyciąganie uchwytu wyciągu górnego do karku -szeroko 12/12/12/10
5. Ściąganie siedząc drążka do brzucha -wąsko 12/12/10
6. Wyciskanie sztangi stojąc 15/15/12/12/10
7. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do klatki – szeroko 12/12/12
8. Unoszenie do boku 15/15/12/12 (+ do każdej serii dobitka mniejszym ciężarem po około 6 powtórzeń)
9. Przyciąganie sznura na wyciągu górnym 12/12/12
10. Uginanie ramion ze sztangą łamaną – wąsko 15/15/12
11. Uginanie siedząc odwrotnie na modlitewniku - chwyt neutralny 12/12/10
12. Prostowanie za pomocą grzybków 15/12/12
13. Ściąganie jednorącz podchwytem 15/12/12

CARDIO - 40 min na orbim


MISKA:

1. OMLET- 45 g płatki owsiane, 10 g otręby orkiszowe, 100 g dynia, 35 g białko jaja, 25 g WHEY UNS, proszek do pieczenia, cynamon, 2 g czekolada gorzka, 2 kakao, 40 g borówki + 20 ml mleko do kawy



2. 45 g makaron razowy, 90 g polędwiczki z piersi kurczaka + warzywa



3. J.W
4. 45 g płatki owsiane, 10 g otręby orkiszowe, 35 g białko jaja, 60 g filet z kurczaka, 100 g cukinia, warzywa, ketchup



5. 45 g wafle kukurydziane extra cienkie, 25 g WHEY UNS, 45 g migdały, 5 g kakao


PONIEDZIAŁEK

TRENING - NOOOGI

SŁ:
1. Wypychanie platformy nogami na suwnicy – szeroko 15/13/12
2. Przysiady ze sztangielkami po bokach – wąsko 3x12 ( po 12 kg w rękę)

3. Wchodzenie na skrzynię jedną nogą 2x12 (po 9 kg na rękę)
4. Wykroki z ketlem mocno do przodu naprzemiennie 3x12 (6 kg w rękę)

SŁ: 2x12
5. Wykroki na boki w miejscu – na zewnątrz (po 8 g na rękę)
6. Wykroki – nogi skrzyżowane do wewnątrz (j.w)

7. Przysiad na jednej nodze ze sztangielkami po bokach, druga noga na podwyższeniu 2x12 (7 kg na rękę)
8. Martwy na ugiętych nogach, mocne wypięcie i spięcie tyłka 15/15/15 (45 kg) 10 (55 kg)
9. Dzień dobry 12/12/12 (20 kg)
10. Przywodziciele na maszynie 3x20
11. Odwodziciele 3x15

CARDIO -40 minut na orbim

TRENING zaliczam do baaaaaardzo udanych. Godzina i dziesięć minut na trening dolnych partii to chyba szczyt moich marzeń i możliwości. Weszło tak jak chciałam i tam gdzie oczekiwałam


MISKA:

1. OMLET- 35 g płatki owsiane, 10 g otręby orkiszowe, 100 g dynia, 35 g białko jaja, 25 g WHEY UNS, proszek do pieczenia, cynamon, kakao, 40 g borówki + 20 ml mleko do kawy



2. 35 g makaron razowy, 130 g polędwiczki z piersi kurczaka + warzywa



3. 60 g bułka pszenna, 3 całe jaja, 20 g szynka drobiowa, 25 g ser żółty, warzywa



4. 45 g WHEY UNS, 60 g migdały , 5 g kakao



Na koniec moja słit fotka z Kunic - mówiłam, że widoki ekstraaaaaa




Aaaa zapomniałabym - moja tygodniowa nieobecność spowodowana była nie tylko majówką/ zawodami ale również ogromem pracy z nimi związanymi. Przygotowanie, dodanie i oznaczenie zawodników na FB po takich 'mniejszych' zawodach to czysta przyjemność. W tym tygodniu dodatkowo ostro wzięliśmy się z mężem za nagrywanie płyt ze zdjęciami z MP. Tak jak pewnie wiecie wszyscy finaliści (TOP 6), którzy wypełnili formularz na naszym stoisku otrzymają za free 'mini' niespodziankę. Myślę, że jest to ciekawy dodatek do nagród
Czasochłonne zajęcie ALE jeżeli wywoła uśmiech/ zadowolenie u zawodników to... BYŁO WARTO !

Mamy za sobą około 55 nagranych i wydrukowanych płyt. Wygląda to mniej więcej tak:






Uciekam do dalszego adresowania 'paczek' - miłego wieczoooru UNSowe trooole !;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 561 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3483
Kurde teraz to na zawodach bede miał foty dopiero;d Od razu płytke tez zamowie! Poki co odpoczynek a potem ostro z forma;)!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Płyty niebawem będą dostępne dla każdego i będzie można sobie wybrać poszczególną imprezę z sezonu lub kilka. Płyta będzie występować w kilku pakietach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Relacja super:) szkoda że tak mało zawodników ale taki okres. Widze że fajna rodzinna atmosfera była:)
Poniedziałkowy trening nóg - wzorowo skatowane nogi:)
Co do zdjec to mam takie same zdanie jak wszyscy zawodnicy - są najwyższej jakości, w odpowiednim klimacie i na dodatek teraz na płycie z dostawą do domu - brawo:)

UNS Team

...
Napisał(a)
Usunięty przez Doris.K za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Dorka fajnie ostatnio wyglądasz wiesz :* A z tą płytka to zamuliłam po całości :( Jajecznica pierwsza klasa,buła,jajo,szynka mniam mniam

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Kunice, koło mojego rodzinnego miasta, ile sie tam przeżyło :) Piękne miejsce i dla duszy, i dla oka :) Fajne zdjecie do tego, widac, że forma sie 3ma :) dobre te witaminy flavoVIT?

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
nooo to faktycznie pracy było dość ! ale dobrze że już wróciłaś tutaj
lubie takie relacje, fajnie sie je czyta ile posiłków jadasz dziennie 4 czy 5? czy różnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
świetny pomysł z tymi płytkami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dzieeeeń dobry !


Mizer - Miło ;) Forma będzie na pewno świetna także fotki z pewnością tym bardziej

Kamil - Relacja jak relacja. Toż to u mnie już norma Dla niektórych jakość zdjęć czy np kadry nie mają takiego dużego znaczenia aczkolwiek wiadomo od dawna - o gustach czy 'braku gustu' się nie dyskutuje
Większość fotografów a w zasadzie 90% skupia się na fotkach z porównań. Jest to dla mnie totalnie bez sensu- zwłaszcza jak foty są wykonywane starym sprzętem, którym nie idzie uchwycić szczegółów.
Kulturystyka to sport sylwetkowy - nie ma się co oszukiwać - tutaj liczą się przecież detale. Stąd też taki a nie inny klimat naszych zdjęć. Oczywiście nie każdemu musi się on podobać - normalna sprawa.

Aga- I na dodatek wszystko mi się w makrosach dziennych zmieściło - czego chcieć więcej? Jedynie większej porcji
Dziękuję, miło COŚ takiego przeczytać 'z ręki' drugiej kobiety.

Anitka - Jak dla mnie bardzo dobre ale wiadomo cukierki lepsze Dzięki, raczej pseudo forma bo szczegółów na sylwetce już nie widać niestety aczkolwiek też nie planuję się zarzynać na co dzień, żeby tylko mieć widoczny kawałek kratki na brzuchu Komfort psychiczny zdecydowanie ważniejszy. Chciałam fit formę - tak zwaną plażówkę i chyba mam

Polka - Jeżeli wszystko idzie zgodnie z planem,że tak powiem to wychodzi 5. Jak brakuje czasu to robią się 4 a jak nie mam jak trzymać michy to z syfiastego jedzenia wychodzą 3 Oczywiście staram się by tych ostatnich było jak najmniej.
Miło, że komuś się jeszcze chce czytać te moje wypociny - to motywujące

Rokko - Zgadza się, niebawem będziecie mogli się ' pooglądać'. Fotki są ze wszystkich imprez jakie były w tym roku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium