SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz_Prz
W tym MCNPN prostujesz się do końca i spinasz tyłek, czy tylko do połowy i trzymasz stałe napięcie dwójek?
Robię taki wolny ruch w niektórych ćwiczeniach, ale o MC nie pomyślałem, muszę spróbować może moje małe dwójki urosną



Do końca ;)
Ty może lepiej nie przesadzaj z tymi ćwiczeniami powolnymi bo się niebawem nie będziesz w drzwiach mieścił przez te Twoje ' małe dwójeczki'

TanQ- Weź tak nawet nie pisz bo jeszcze ktoś uwierzy a ja nie mam ŻADNEGO CERTYFIKATU, na żadnym KURSIE TRENERSKIM nie byłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris.K


AMBER- A ja bym chciała oddać krew, niech no tylko znajdę w końcu czas ;)



Ja nie mogę, bardzo chcialam ale akcja serca mnie dyskwalifikuje :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
lauraa96
Doris.K


AMBER- A ja bym chciała oddać krew, niech no tylko znajdę w końcu czas ;)



Ja nie mogę, bardzo chcialam ale akcja serca mnie dyskwalifikuje :(


Akcja serca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
SebastianMielecki
lauraa96
Doris.K


AMBER- A ja bym chciała oddać krew, niech no tylko znajdę w końcu czas ;)



Ja nie mogę, bardzo chcialam ale akcja serca mnie dyskwalifikuje :(


Akcja serca?


Tak :( bradykardia zatokowa ( w moim przypadku akcja serca wacha sie od 40-50) + bardzo niskie ciśnienie ok 90/60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Musisz więcej kawy pić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Laura - współczuję. Najważniejsze, że nie przeszkadza Ci to w spełnianiu się w tym co robisz.

Wróciłam właśnie ze spotkania w sprawie wynajęcia hali na której odbędą się UWAGAAAAAA - MISTRZOSTWA JUNIORÓW I WETERANÓW. W tym roku padło na Wrocławiu. Nie wiem jak Wy ale ja cieszę się niezmiernie z tego powodu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Super wiadomosc i ode mnie z Krakowa rzut beretem

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Dla mnie w sumie bez różnicy. Jednie może jakaś dobra dusza mnie przenocuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Dla mnie w sumie bez różnicy. Jednie może jakaś dobra dusza mnie przenocuje


Nie wiem czy ze mnie dobra dusza ale... jakby co to masz zaklepane miejsce razem z Madzią u nas ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris.K
Laura - współczuję. Najważniejsze, że nie przeszkadza Ci to w spełnianiu się w tym co robisz.




takie ciśnienie też ma swoje plusy :)

w każdym razie, przynajmniej jak się denerwuję i krzyczę mówię, że musze - żeby mi ciśnienie wzrosło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium