SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
To ja dziekuje za zaproszenie <3

Super trening, pogawędki i śniadanie mam nadzieje ze na pozostałych fotkach nie mam takich glupkowatych min jak na tej co wstawilas

ps. Dorka mała poprawka , bylam 2 miesiace na ketozie a od miesiaca mam w diecie weglowodany po 3 miesiacach ketozy musialabym wyglądać jak tyczka


Jeszcze raz dziekuje za mega gościnność i czekam na kolejnego naleśnika w Twoim wykonaniu !!!! Bo był pyszny i DuuużY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
CZEŚĆ I CZOŁEM

Aga - No w końcu jakimś cudem coś tam delikatnie ruszyły ALE niestety nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona.

Adkens- Super, wygrywasz możliwość obrania Maćkowi kilograma ziemniaków w nagrodę Co do tatuaży uważam, że jak zawodnik prezentuję super formę to nawet tatuaże mu tego nie zabiorą.

Sebastian - To w sumie dopiero początek masy więc pewnie dlatego jeszcze ludzie nie panikują na nasz widok:D

Bamber - gdzieś widziałam, że ktoś Ci przypisał taki przydomek więc skserowałam :D Spotkanie na prawdę ekstra, liczę na to, że niebawem będę mogła zrobić znów z kimś trening, są jacyś chętni?:) Foty poglądowe dziś rano zrobiłam ale, że tak powiem przeżyłam rozczarowanie :D

FitnessOna- Dziękuję, bardo mi miło ! Może w takim razie dołączysz do naszego grona i założysz u as swój DT tak, żebym mogła czuwać nad tym aby Ci nie brakło motywacji do działania?:)

UNS - już się nie mogę doczekać :D

Sylwia - Nie wiem bo nie mam obecnie dostępu do pozostałych zdjęć. W Twojej diecie było ostatnio tyle węgli co malusieńki kotek napłakał aczkolwiek widziałam, że nadrabiałaś masłem orzechowym :D
Duży to on nie był bo pozwoliłaś mi wsypać zaledwie 30 g płatków owsianych ( ja jem z 70 g ) :D Liczę na to, że przy kolejnym spotkaniu będę miała szansę przygotować Ci bardziej napasioną wersję OMLETA (nie naleśnika) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Doris.K


Bamber - gdzieś widziałam, że ktoś Ci przypisał taki przydomek więc skserowałam :D


Nawet wiem kto to był i to nie było przypadkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Adkens- tylko żeby obierki nie ważyły więcej niż pozostała część ziemniaków.

Adam - czyżbyś to był Ty? Nie przypadkiem czyli z jakiego powodu, mów śmiało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tested_UNS-TEAM

Nawet wiem kto to był i to nie było przypadkiem

Nie przypadkiem?? Kto to był??

Dorka? czemu foty Cie rozczarowały?

Zmieniony przez - Amber872. w dniu 2014-10-12 16:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Może nie tyle co same foty bo każdego dnia się widzę w lustrze i wiem, że wyglądam jak kobieta na masie ale to co dziś odstawiałam z pozami to była jakaś porażka. Jedna ręka na marsie, druga na saturnie. Stając czuję, że jest wszystko równo a patrząc na zdjęcia pękam ze śmiechu. Wniosek - czas znów trenować regularnie pozowanie bo pół roku przerwy to stanowczo za dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Porządnie Selfie wymaga wprawy, dlatego trzeba je robić codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
DamiosL
Porządnie Selfie wymaga wprawy, dlatego trzeba je robić codziennie


Zdjęcia w pozach a selfi to są dwie różne bajki. Na selfie możesz pokazać jedynie wybraną część siebie np samą kratę na brzuchu ( równocześnie można mieć nogi jak patyki albo w bicepsie tyle co ja w nadgarstku) a na zdjęciach w pozach już nikogo się nie oszuka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris czyli pozowania się nie da raz nauczyć - trzeba je ciągle trenować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium