SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43412
Odwaz sie zyc ... -Jak fasolka to tylko z maselkiem i w bulce tartej

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Oj zjadłoby sie taka fasolke mniam mniam

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
AGA- Ja sobie gotuję od razu większą ilość by mieć co przegryzać w 'wolnej chwili'. Dla mnie koooozak

JULKA- Mnie musi zadowolić ta prosto z warzywniaka

PAULA- Może musisz trochę dłużej z nim powalczyć, mnie też na początku równowaga leciała

Dnatural - Odważyłam się .... wstawić foto UWAGA
Tak się wygląda gdy się postanawia ŻYĆ






A teraz do rzeczy...

CZWARTEK - dzień treningowy.
Postanowiłam zrobić nogi (po tygodniowej przerwie od tej partii) i powiem Wam szczerze, że to co przechodzę w dniu dzisiejszym już bardzo dawno mnie nie spotkało. Zakwas i ból jest tak mocny, że najchętniej zamieniłabym się w kłodę by cały dzień przeleżeć na łóżku plackiem. Niestety życie nie jest tak piękne jakbym chciała - cały dzień na nogach, co chwilę stękanie i chodzenie w żółwim tempie (w dodatku jakby między nogami wyrosło COŚ dziwnego)

A oto mój MORDERCA
TRENING:


1. Wypychanie platformy nogami na suwnicy -szeroko/WYSOKO– (leżąc) 20/ 15/12/12/10 (zmniejszany ciężar)
2. Przysiady ze sztangielkami po bokach (do kostek) 3x12 (po 12 kg w dłoniach)
3. Odwodzenie nogi w tył z zatrzymaniem przy użyciu wyciągu dolnego 3x20
4. Odwodzenie nogi w bok przy użyciu wyciągu dolnego 3x15
5. Przysiad ze sztangą (12 kg) z wymachem nogi w tył (na zmianę) 3x 20
6. Wykrok w przód na step + długi do tyłu 3x12 (na nogę)
7. Martwy na prostych nogach -powoli 3x 15
8. NA DOBITKĘ - Unoszenie bioder leżąc na ziemi z obciążeniem 10 kg ułożonym w okolicach intymnych 3x20 +3x20 (bez obciążenia)

9. Spięcia leżąc 3x20
10. Spięcia skośne 3x20

CARDIO - 35 minut na orbim

MISKA:
1. OMLET - 40 g płatki owsiane, 15 g mąka pszenno- żytnia, 60 g nektarynka, 20 g WHEY UNS, 70 g białka jaj, cynamon, 2 g kakao, 20 g masło orzechowe +20 ml mleko do kawy



TRENING
2. 2 bułki z szynka,serem i pasztetem

3. 50 g ryż, 80 g polędwiczki z piersi kurczaka, sos, fasolka
4. 100 g twaróg chudy, 20 g WHEY UNS, 2 g kakao




PIĄTEK
- dzień nietreningowy = kalekaparty

MISKA:
1. OMLET - OMLET - 40 g płatki owsiane, 15 g mąka pszenno- żytnia, 60 g nektarynka, 20 g WHEY UNS, 70 g białka jaj, cynamon, 2 g kakao, 20 g masło orzechowe +20 ml mleko do kawy



2. Poza domem - Stety/ niestety MC - ten kto nie próbował jeszcze nowej kanapki i chipsów zamiast frytek polecam zgrzeszyć
Generalnie nie lubię MC bo te wszystkie ich kanapki są bez smaku i ociekają litrem sosu ALE TA jest zupełnie inna a chipsy zamiast frytek to... najlepsza rzecz jaką jadłam kiedykolwiek w tej 'restauracji'

3. 50 g ryż, 80 g polędwiczki z piersi kuraka, fasolka sossssss



4. Się zobaczy się.



To by było na tyle, jutro trening pleców




Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-07-10 22:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
" w okolicach intymnych" hahaahah To miednica Doris :P Jestes niemozliwa wiesz ?

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
widze ładne pazurki ^^

noo okolice intymne wymiataja hahaha
uwielbiam to uczucie zakwasów, po nogach szczególnie haha, piszesz że robiłas je po tygodniowej przerwie że treningu nóg czy w ogóle przerwie od treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Aga - No coś tam słyszałam

Paula- Przerwa była jedynie w treningu nóg - nie zdążyłam, tydzień się skończył za szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
"Unoszenie bioder leżąc na ziemi z obciążeniem 10 kg ułożonym w okolicach intymnych 3x20 +3x20 (bez obciążenia) "

Nie chcę wiedzieć w jakiej formie, kształcie te 10 kg wyglądało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Doris.K
Aga - No coś tam słyszałam

Paula- Przerwa była jedynie w treningu nóg - nie zdążyłam, tydzień się skończył za szybko


ej ja ćwicze splitem każdą partie raz w tyg, wiec de facto też mam zawsze tydzien przerwy, nie kumam hahahha, no chyba że chodziło Ci o to że nie zrobilas nog w jakims tyg i mialas 2 tyg przerwy to ooo musiałaś czuc te nóżki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Nie dziwię się, że po takiej ładnej objętości nie mogłaś się potem ruszać
a taki omlecik to bym teraz schrupała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Popuri- Uświadomię Cię, żebyś nie pisał żadnych głupich podtekstów





Paula - Tak, dobrze mnie rozszyfrowałaś. Widzisz jednak kobieta kobietę zrozumie nawet bez słowa

Seven - Ja się dziś ledwo z łóżka zwlekłam i budziłam się w nocy podczas każdego przekręcania z boku na bok




Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-07-11 11:27:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium