SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mariusz_Prz
Fajny trening, też planuje powoli wrzucać do treningu nóg inne ćwiczenia, żeby uderzyć w te zaniedbywane obszary i może dorobić się lepszych szczegółów na wiosnę

Mam nadzieję, że ból głowy przejdzie i nie będzie wracał. Mam znajomego, który ma takie migreny kilkumiesięczne. To jest dopiero masakra


Polecam włączać co róż jakieś to nowe ćwiczenia. Ja w trakcie pierwszych przygotowań trenowałam nogi praktycznie cały czas w ten sam sposób, zmiany były jedynie w ilości powtórzeń. ciężarach a to jednak niezbyt wiele ;]
Obecnie z nowym trenerem wprowadzamy co spotkania nowe ćwiczenia, mam nadzieję, że pozwoli mi to na pozbycie się braków, które są. W dodatku widoczne gołym okiem nawet z odległości kilkunastu metrów ;]

Co do bólu głowy - zaopatrzyłam się w tabletki przeciwbólowe aczkolwiek mam nadzieję, że jutro już nie będą mi one potrzebne. Najgorsze jest to, że psycha od tych gorszych dni siada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Na Twoje :D niedzielne cheaty mega jak i codziennie jedzenie u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Zachęcam do wpisywania swoich noworocznych postanowień https://www.sfd.pl/Wasze_postanowienia_na_nowy_rok_2015-t1055125.html# 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Doris ja wczoraj bole głowy i jakieś dziwnie skoki gorączki miałem, i kaszel o dziwo dziś rano wstaje i nie ma niczego prócz zapchanego nosa Wydaje mi sie, że ta pogoda każdego troche niszczy ;> bo ja nie pamiętam kiedy tak sie czułem dobrze, że to jeden dzień choć może być to cisza przed burza bo dziś to chodze tez bez siły na zakupy zbieram sie 2 godziny już; /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
CZAS NA WCZORAJSZĄ SPOWIEDŹ.
WTOREK - dzień treningowy. KLATKA, BICEPS

Rano samopoczucie na duży plus, zjadłam śniadanie, ogarnęłam się i ruszyłam z mężem na nową siłownię. Wchodzę do szatni a tak kobieta mówi do mnie ' Przepraszam, że się tak przyglądam ale masz świetne nogi'. Tekst mnie rozbawił aczkolwiek nie powiem - zrobiło mi się miło. Najlepsze jest to, że wchodząc na siłownię widziałam tę dziewczynę przez okno i pomyślałam 'kiedy ja będę miała taką górę'... Wchodzę do szatni a tam ona wita mnie takim tekstem :D Odpowiedziałam jej, że możemy się zamienić bo ja chciałabym mieć taką górę jak Ty :D
Pierwsze koty za płoty, ona co prawda kończyła trening i przebierała się już do wyjścia aczkolwiek mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy i może coś razem potrenujemy.
Wracając do samopoczucia - zepsuło się po treningu, chwilę po powrocie do domu. Stąd też znikoma ilość posiłków i jeden wśród nich dość nietypowy aczkolwiek o tym później.


TRENING:

1.Wyciskanie sztangi na ławce skośnej - sztanga na wysokość obojczyków 3x10/12
2. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej (III poziom) 3x10-12
3. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce skośnej (II poziom) 3x12

4. Uginanie ramion ze sztangą prostą stojąc w lekkim opadzie tułowia – łokcie cofnięte, uchwyt szeroki 3x10/12
5. Uginanie ramion ze sztangielkami na ławce skośnej (III poziom) łokcie cofnięte, chwyt neutralny 3x15
6. Uginanie ramion ze sztangielkami siedząc odwrotnie na modlitewniku – chwyt neutralny 3x15

DODATKOWO - KOREKTA

1. Unoszenie koła (10 kg) nad głowę stojąc w lekkim opadzie tułowia 3x12
2. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do klatki – szeroko 3x12
3. Przenosy ze sztangielką za głowę leżąc w poprzek ławki 3x12

4. Unoszenie ugiętych nóg w zwisie 4x12

CARDIO: 30 minut w tym 10 minut interwał.


MISKA (średnie węglę, białko równie, tłuszcz nisko)

1. OMLET- 65 g owsiane, 100 g dynia, 75 g białka jaj, 20 g UNS kazeina, 15 g orzechy włoskie, 50 g borówki, 2 g czekolada biała, łyżeczka proszku do pieczenia + 30 ml mleko do kawy



TRENING
2. 70 g makaron razowy, 100 g polędwiczki z piersi kurcząt, 150 g kapusta kiszona, cukinia
3. 2 bułki wieloziarniste 120 g, 100 g polędwiczki z piersi kurcząt, 2 plastry sera żółtego, pomidor, ogórek konserwowy, 10 g ketchup
4. 130 g polędwiczki z piersi kurcząt, 150 g kapusta kiszona, cukinia, pomidorki




Dziś jak na razie wszystko ok, nic nie boli (prócz zakwasów na nogach, pupie, plecach i klatce) :D
Nie wiem jak u Was ale u mnie od rana świeci słooooooooooońce ;)



Adkens- Wątpię, że ten pomysł się mojemu mężowi spodoba :D

UNS- Dzięki, Ty też mógłbyś nam o swoim postanowieniu coś powiedzieć ;]

Rafał - Widzę, że coraz więcej osób się skarży ostatnio na samopoczucie. Niech to fatum się kończy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
czesto jest tak ze ktos nam sie podoba bardziej od siebie , bo my nie zdajemy sobie spawy z naszej sylwetki i czesto nie doceniamy jej za to doceniaja i podziwiaja ja inni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
No tak to bardzo miłe jak ktoś obcy nas pochwali ja odnoszę wrażenie, że takie komplementy bardziej do nas docierają z ust obcych niż bliskich, przynajmniej ja tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ja tez Aniu :) To bardzo motywujące :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
a jak będę zmywał po posiłkach... :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doris ja też Ci nie raz mówiłam, że masz fajne nogi i bym je brała
Skoro dziś świeci u Ciebie słońce to podejrzewam, że i lepszy humor jest cooo i nic go nie zepsuło?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium