SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 506067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Sylwia zgadzam sie a juz najlepsze jest to jak niby zaczynaja redukcje i nagle przestaja chodzic mowiac ze choroba albo cos tam albo tam wszystko im pospadalo i dalej wala mase masa= piwo, kebab i kiełbasa

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
hehehe dlatego masa masą ale głowa musi pozostać na karku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
sylwia2432
dobre podejscie, ja nie rozumie osob ktore na masie wygladaja jak prosiaki mowiac ze "masa musi byc masa" no OK! tylko po co robic taka mase po ktorej bedziesz musiala dwa razy bardziej zajedzac sie cardio na redukcji bo po tej masie jestes spuchnieta\ty jak balon z kupa tluszczu ??? czity jak najbardziej super opcja dobrze rozplanowane tak jak u Ciebie w weekend , gdzie mase bedziesz stabilnie przechodzila i na redukcji nie trzeba bedzie tyle zrzucać


Też tego nie rozumiem.
Nie raz zdarzyło mi się dyskutować i próbować wytłumaczyć, że to złe podejście, ale bezskutecznie.

Nie każdy ma psychikę do tego sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Doris.K
Muczakos94
Doris - mocne spięcia, wiosłowanie do klatki, wiosłowania na ławce skośnej do góry. I pamiętaj żeby łokcie ciągnąć mocno do tyłu wraz z barkami a klata do przodu i nie ma opcji, ze nie pójdzie :D


Dzięki ;) Dobrze, że zajrzałam tutaj przed treningiem - wykorzystam info na pewno ;)




Stestuj sobie jeszcze wiosłowania do brzucha, ale w mniejszym pochyleniu tułowia. Reszta tak jak Rafał pisze, mocno ściągaj łopatki, barki do tyłu, łokcie w kierunku bioder.

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
SebastianMielecki
sylwia2432
dobre podejscie, ja nie rozumie osob ktore na masie wygladaja jak prosiaki mowiac ze "masa musi byc masa" no OK! tylko po co robic taka mase po ktorej bedziesz musiala dwa razy bardziej zajedzac sie cardio na redukcji bo po tej masie jestes spuchnieta\ty jak balon z kupa tluszczu ??? czity jak najbardziej super opcja dobrze rozplanowane tak jak u Ciebie w weekend , gdzie mase bedziesz stabilnie przechodzila i na redukcji nie trzeba bedzie tyle zrzucać


Też tego nie rozumiem.
Nie raz zdarzyło mi się dyskutować i próbować wytłumaczyć, że to złe podejście, ale bezskutecznie.

Nie każdy ma psychikę do tego sportu.




Seba czasami nie ma co dyskutowac z miczami tego sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Ja już zmasowałem się raz do prosiaka i mi to wystarczy xD ni to wygodne, ni estetyczne, a raptem trochę więcej jadłem niż normalnie (bo jednak to nie był american bulk xD)

Teraz dopiero foty zobaczyłem (wcześniej mi się nie wgrywały foty formy tylko żarcia i nie wiedziałem co ludzie komentują - dziwna sprawa xD) - barki zaj**iste :D, plecy też widać że robisz, ale kulasy tak jak mówiłaś - rosną chyba same :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Ile ludzi tyle różnych zdań, podejść, sposobów i 'racji' ;) Tak jak Seba piszę, mnóstwo jest osób takich, którzy wszystko zawsze wiedzą najlepiej. Nikt im nie przemówi do rozsądku.

RoLi - mnie na szczęście do piwa czy innego typu alkoholi nie ciągnie ani odrobinę. W przeciwieństwie do tego co było kiedyś...

Mariusz - Dziś pierwszy raz próbowałam robić to wiosłowanie do brzucha w mniejszym pochyleniu tułowia, Jeżeli chodzi o pozostałe ' nowości' to musi mi ktoś je pokazać jak krowie na rowie bo samo opisanie to trochę za mało ;)

Szmey - Dzieki, dzięki.... ALE kulasów to tutaj przecież nie widać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Dorota a czym się chwaliłaś ?? Co masz w lodówce w postaci dwóch butelek na jutrzejszy dzień ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
UNS - nie wiem skąd o tym wiesz...? ;)



Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2014-11-29 21:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Hmmm...tacy Ci mężowie są Hi hi , dobrze że Ty widzisz , bo kasa w błoto by poszła ;-P Fajne masz legginsy , z czego ? Szeroko u Ce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium