SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ja tam w to nie wierze, pewnie przyjedziesz i bedzie jeszcze lepiej niz jest ! :)Planujesz całkowite lenistwo, czy jakas aktywnosc fizyczna wpadnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
No i polecieli )bawcie sie dobrze :D

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness
No i polecieli )bawcie sie dobrze :D


Twoje życzenie się spełniło, że tak to ujmę Dzięx
Wrócili cali i zdrowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
prz1993
Dawaj relację!
A tak trochę poza tematem - wiesz coś na temat Warsaw Beach Body? W tym roku też coś planujecie działać?


Najpierw Wasze dzienniki i inne sprawy muszę ogarnąć aczkolwiek relacja również będzie. Zastanawiam się czy ma być ona skromna = po prostu kilka fotek czy jakiś bardziej obszerny opis również Was interesuje. W sumie to odpoczynek prywatny więc nie wiem czy ktoś byłby w ogóle zainteresowany czytaniem takich wakacyjnych wypocin ...

Co do Warsaw Beach Body - w chwili obecnej czekamy na konkretne info ze strony organizatora.


Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2015-06-23 15:59:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
Widziałaś ile osób było zainteresowanych wakacjami samymi w sobie, a że jeszcze to były Twoje wakacje, i Ty będziesz tą relację pisać, to czytelników będziesz miała jak zawsze mnóstwo Więc myślę że nie masz wyboru - ma być obszernie!
I dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Nie ma za co Doris ) Zazdraszczam szczerze mówiąc ,bo mój urlopik sie przesunął :(

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
fajne że wrocilam mam nadzieje że wypoczeta jestes i checi do treningow wrocily;)

przy okazji chcialam poznac Twoja opinie co do treningu siłowego naczo bo widzialam w dzienniku że robilas takie. jakies odczucia masz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4141
Ja bardzo chętnie przeczytam i obejrzę obszerną relację z wakacji w Paphos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
ja również jestem ciekawa relacji Chwal się jak było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

Wiecej