SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 505647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Przecież to dotyczy dziennika. Nie poprostu że obcej osobie Dorota by opowidziała "swoje sekrety"
Koniec tematu, miłego wieczora bo mnie UNS na piwo namówił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Idziemy wypić piwo o zawartości białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
warezz
Przecież to dotyczy dziennika. Nie poprostu że obcej osobie Dorota by opowidziała "swoje sekrety"
Koniec tematu, miłego wieczora bo mnie UNS na piwo namówił


Jak sama nazwa na to wskazuje - sekret to sekret ;) To chyba tyle w tym temacie, AMEN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Wczoraj również wpadł trening - a mianowicie drugie spotkanie z Dawidem, na którym zrobiliśmy barki. Trening raczej zapoznawczy. Nie zrobiłam ani jednego standardowego ćwiczenia, które wykonywałam do tej pory. Ćwiczeń nie będę rozpisywać do momentu kiedy nie powstanie konkretny plan działania. Rozpoczęliśmy oczywiście od rozgrzewki na wioślarzu ( 5 minut - kilometr), następnie kilka minut rollowania pleców i pośladków, rozgrzanie barków i jazda.


MISKA (PIĄTEK)


1. OMLET 70 g owsiane, 80 g białka jaj, 30 g izolat UNS, łyżeczka proszku do pieczenia, 150 g cukinia, 80 g banan, 60 g jagody mrożone, 50 g truskawki, pasek białej czekolady







TRENING

2. 60 g ryż jaśminowy, 150 g filet z kurczaka, SOS, pseudo mizeria




3. JW



4. 60 g ryż jaśminowy, 2 kotlety:150 g mięso (filet mielony z indyka), jajo, przyprawy, pieczarka, 10 g maka gryczana, cebulka, koperek), warzywa




5. 150 g mielony filet z indyka, SOS, warzywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Fileta z indyka sama mielisz, czy już kupujesz mielone mięso?

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Dorkaa zostań moim drugim mezem i gotuj mi tak !!!! <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
a wiesz , że... ryż jaśminowy to bomba ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Michał - kupuję filet i od razu proszę o zmielenie, jak biorę większą ilość to nie robią najmniejszego problemu ;)

Sylwia - nie chce być mężczyzną !

Adkens- jaka znów bomba? Czego żeś się tym razem najadł ?

Sylwia - chyba Adkensowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 773
Dorcia tez bym chciala miec takiego mentora i guru na silowni :) Takiej to dobrze! :)
P.S. Fajny wywiadzik w Sport dla...;)

Zmieniony przez - FitnessOna w dniu 2014-10-18 17:06:06

Zmieniony przez - FitnessOna w dniu 2014-10-18 17:06:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium