SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Doris.K - Fit forma mi się marzy.

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
Z Janucikiem rok temu przez pewien okres trenowałem na jednej siłowni , raz go chyba tylko tam spotkałem ale mega progres i w tej kategorii ma szanse wiele osiągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Relakz, Seba, Lominox - Dzięki ;)

Julczik- Czemu zazdrosna?

Mikrus- Wiesz co... ? Mi też :D Zwłaszcza ciasta;)

Aga - Dzięki, coś tam powoli się dzieje ;)

Hexal - Oczywiście, że normalna a nie pestki ;)
Poniżej podaję setny raz chyba link do filmiku instruktażowego z omletem. Ten jest co prawda z cukinią aczkolwiek w identyczny sposób wykonuję się ten z dynią z tym, że przy dyni nie ma odciskania wody tak jak przy cukinii. SMACZNEGO:)





Adkens - Powinieneś brać z niego przykład;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Mega relacja ;) Na mnie największe wrażenie i tak zrobił Janucik :D cukinie na omleta ścierać, czy zmiksować ze wszystkim :D? I obrana czy nie :D?


Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-11-26 15:29:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szmexy
Mega relacja ;) Na mnie największe wrażenie i tak zrobił Janucik :D cukinie na omleta ścierać, czy zmiksować ze wszystkim :D? I obrana czy nie :D?


Zmieniony przez - Szmexy w dniu 2014-11-26 15:29:08


Widać, kto nie ogląda uważnie ;]
Cukinii nie obierałam, ścieram ją na tarce o grubych oczkach, odciskam porządnie z wody. Dodaję do masy omletowej bez miksowania. Mieszkam całość łychą. Aczkolwiek o niebo lepszy jak dla mnie omlet z dynia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Aaa xD zmylił mnie tytuł :D zobaczyłem, że z owocami i uznałem, że to nie ten filmik, a go widziałem i znaleźć nie mogłem xD no ale jak z dynią lepszy, to nie wiem czy z cukinią próbować nawet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szmexy
Aaa xD zmylił mnie tytuł :D zobaczyłem, że z owocami i uznałem, że to nie ten filmik, a go widziałem i znaleźć nie mogłem xD no ale jak z dynią lepszy, to nie wiem czy z cukinią próbować nawet :D


Jak nie masz dyni obecnie pod ręką a masz cukinię to oczywiście PRÓBUJ ;) Też jest na prawdę bardzo baaaaaaaaardzo smaczny, tylko musisz porządnie wodę z cukinii odcisnąć. Nie musisz dodawać mąki i banana, które są w przepisie - też wyjdzie aczkolwiek będzie to wersja nieco uboższa - redukcyjna, że tak powiem ;)

SMACZNEGO:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Mam dynię :D wczoraj pokroiłem i pozamrażałem - 9,5kg dynie xD cukinie pokroje, posypie curry i upieke do kuraka :D albo wydrążę środek i zrobię zapiekanki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Fajna relacja :) , ta Hanka to wszystko wygrywa kurde ! xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Szmexy
Mam dynię :D wczoraj pokroiłem i pozamrażałem - 9,5kg dynie xD cukinie pokroje, posypie curry i upieke do kuraka :D albo wydrążę środek i zrobię zapiekanki :D


Muszę i ja w końcu się swoimi zapasami dyniowymi zająć bo przyjdzie zima, dyń już nie będzie a ja będę siedzieć i płakać.
Dobra cukinia z cuury? Jak zapiekasz?

TanQer - Życie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Bardzo dobra :) kroję cukinie w plasterki grubsze, sypie curry i do piekarnika na 20minut w 180stopniach, ewentualnie trochę wcześniej wyjmuje, zależy czy chce bardziej czy mniej spieczone :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojciech Kroczek - dziennik treningowy

Następny temat

"Bartek Buczek - przygotowania do sezonu jesiennego"

WHEY premium