SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co mi się mogło stać

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Słuchajcie uprawiam coś podobnego do zapasów.I na treningu dostałem takie kontuzji że czułem dość silny ból między łopatką a kręgosłupem i ten ból był też koło barku wchodził na szyję aż do miejsca co się kończy szyja a czaszka zaczyna .Byłem u lekarza dostałem leki przeciw zapalne.I niby się podleczyłem ale ból w jednym miejscu a mianowicie między łopatką a kręgosłupem został już nie jakiś mocny ale jest.Mam to już ze 3 miesiące.I teraz pytanie czy naderwany mięsień może tyle boleć?Zamierzam iść do lekarza ale zanim pójde tak z ciekawości chciałbym wiedzieć co można za ten stan podejżewać czy to naderwanie moze być tyle czasu by się nie zaleczyło?
1

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Odświeżam temat, bo nie chcę robić nowego wątku. Wczoraj z kolegą robiliśmy sobie coś takiego jak zapasy i przez mój głupi błąd wyszło coś takiego, że tył mojej głowy był na ziemi a kolega usiadł na mnie. Przygryzłem sobie wargę i język, ale to nic. Boli mnie na prawo od lewej łopatki. Może to dźwigacz łopatki? Nie wiem co z tym zrobić. Przez noc nie najgorzej mi się spało. Dziś ból jest już troszkę mniejszy i głowę mogę trzymać prościej. Wczoraj to wyglądało tak:




Kiedyś już miałem ze 2x takie kontuzje, ale odczuwałem dużo mniejszy ból i to było po prawej stronie. Jak poszedłem wtedy do lekarki to powiedziała, że tylko sobie zbiłem i żebym nie zawracał jej głowy. Może teraz zawracam Wam głowę, ale ból jest wyjątkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a czy to było naderwanie - co stwierdził lekarz ?
ogólnie jak sobie poczytasz w archiwum (funkcja szukaj) to się dowiesz ze ciezko sie takie rzeczy leczy.... czasami trzeba czasu
a czy to mięsień czy coś innego - to bez badania chyba nikt tu tego nei stwierdzi
mozesz iść do innego lekarza , albo pogadać z tym co cię leczył !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Lekarz wysłał mnie na rendgen po obejżeniu go stwierdził że w kościach wszytko ok i że to jest nadciągnięte lub naderwane.Ale możliwe żeby naderwany mięsień się leczył tyle czasu?
1

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a mozliwe mozliwe !
a stosujesz cwiczenia rozciągające ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Na ten mięsień mam je stosować?

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no raczej tak !
i poza tym ogólnie też powinieneś się rozciągać !
nie mówiąc o rozgrzewce (bo to to chyba nie jest zaniedbywane )
do tego basenik jeziorko - i pływanie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z objawów wynika,że może to byc nadwyrężenie, naderwanie mm dzwigacza łopatki, badz czesci równoległobocznego. Co do leczenia? Fizykalnie-laser, pole magnetyczne. Masci (olfen).Ale to oprócz maści musi przepisac lekarz.Zdróweczka życze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
"i poza tym ogólnie też powinieneś się rozciągać "

Stary nie ucz ojca robić dzieci

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
Masero objawy były takie że jak bark wisiał sobie swobodnie swoim własnym ciężarem to ból mocny był a jak go podtrzymywałem na mięśniach na kapturze poprostu go unosząc to ból ustępował całkowicie.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
domniemywam ze zaniedbywałes ten dział treningu....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 975 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26177
To źle domniemasz zaimuje się tym już pare lat więc twoje uwagi troszke mnie rażą mimo że chcesz dobrze.

<--Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach-->
<-- Wyrazy uznania dla wszystkich którzy osiągnęli zamierzony cel i dla tych wszystkich którym
się nie udało -->

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

może tu zdoła ktos mi pomóc

Następny temat

duzy problem z miesniami brzucha

WHEY premium