SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania Juniora vol. 3!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194793

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sypie prosto do miski, zalewam zimnym mlekiem i wcinam :) (górskie)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12856
Rozgrzewka: 10-15 min
Rozciąganie nóg: 5-10 minut
Sprint: 6-10 serii po 100m Chciałbym tak ćwiczyć (biegać) i teraz pytanie ile razy w tyg stosować takie coś ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12943
Aktualnie górskie mam na stanie tylko także ok. Żadnych "rewolucji żołądkowych" nie ma? :)

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Płatki owsiane górskie teoretycznie powinno się zagotować, ale ja wsypuję do miski płatki, dodaję łyżeczkę kakao + 12 słodzików, zalewam wodą/mlekiem i wstawiam do mikrofali na jakieś 15 sekund i śniadanie gotowe ;pp

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12943
Ozzy, czyli mogę po prostu wziąc zimne mleko z lodówki z kartonika, wsypać płatki, i dać to do mikrofali i będzie ok?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 3653 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21682
taak :) na co to kombinować ... tez jak ozzy na szybca zawsze płatki . Ewentualnie jem z twarogiem , lub miksuje je na proszek

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 352 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12856
Rozgrzewka: 10-15 min
Rozciąganie nóg: 5-10 minut
Sprint: 6-10 serii po 100m Chciałbym tak ćwiczyć (biegać) i teraz pytanie ile razy w tyg stosować takie coś ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ciepłe mleko..... ugh. Profanacja mleka :)

W jakim celu taki trening?
...
Napisał(a)
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47910
darkiss jaki cel? zaloz swoj temat
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1747
https://sklep.sfd.pl/Alpha_Male_Masix_ _Masix_Creatine_-opis26624.html
Dobry będzie ? Czy brać znów Mass Activatora ?

"Jeden mały krok może zmienić cały świat, tak jak w Twoim małym świecie możesz postawić wielki krok"
"Mój gryf zaj**any jest talarami walimy konkret biceps, łączymy to z plecami!"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Chce przybrac na masie!!! pomocy ;)

Następny temat

Zrzucenie masy...

electro
Polecane artykuły