SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prz1993 / droga do wyjścia na scene / podsumowanie redukcji s. 190

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 303226

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja pyerdole, ale masz formę!
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892899
Piątek: plecy + biceps + triceps:

1. MC RAMPA 3 -15%, -30%
3x85 / 3x109 / 3x135 / 3x154 / 3x170 / 8x144 / 14x119
3x95 / 3x120 / 3x145 / 3x166 / 3x181 / 7x154 / 13x127
3x100 / 3x130 / 3x152 / 3x172 / 3x191 / 7x162 / 13x134
3x105 / 3x135 / 3x160 / 3x180 / 3x200 / 6x170 / 11x140

2. Podciąganie podchwytem szeroko RAMPA 6
6x0 / 6x0 / 6x4 / 6x4 / 5x8
6x0 / 6x0 / 6x5 / 6x5 / 5x10
6x0 / 6x0 / 6x6 / 6x6 / 4x12
6x0 / 6x4 / 6x8 / 6x11 / 4x14

3a. Przyciąganie wyciągu do brzucha 4x8
8x56 / 8x56 / 8x56 / 8x56
8x60 / 8x60 / 8x60 / 8x60
8x60 / 8x60 / 8x60 / 8x60 (wyciąg górny neutral)
8x62 / 8x62 / 8x62 / 8x62 (wyciąg górny neutral)

3b. Ściąganie wyciągu do klatki 4x10
10x46 / 10x46 / 10x46 / 10x46 (do karku)
10x41 / 10x41 / 10x41 / 10x41
10x46 / 10x46 / 10x46 / 10x46
10x48 / 10x48 / 10x48 / 10x48

4. Dipsy RAMPA 6 -50%, cc x max
6x12 / 6x24 / 6x36 / 6x48 / 11x24 / 16x cc
6x12 / 6x26 / 6x40 / 6x53 / 12x26 / 16x cc
6x14 / 6x30 / 6x45 / 6x57 / 11x28 / 16x cc
6x20 / 6x35 / 6x50 / 5x62 / 10x31 / 16x cc

5a. Uginanie hantlami siedząc 4x8-12
12x12 / 10x14 / 8x16 / 8x16
12x12 / 10x14 / 8x16 / 8x16
12x13 / 10x15 / 8x17 / 8x17
12x13 / 10x15 / 8x17 / 8x17

5b. Francuz skos dół 4x8-12
12x28 / 10x34 / 8x40 / 8x40
12x30 / 10x36 / 8x42 / 8x42
12x32 / 10x38 / 8x44 / 8x44
12x34 / 10x40 / 8x46 / 6x46

6a. Uginanie hantlą na modlitewniku 3x10
10x6 / 10x6 / 10x6
10x8 / 10x8 / 10x8
10x9 / 10x9 / 10x9
10x9 / 10x9 / 10x9

6b. Kickback jednorącz 3x10
10x6 / 10x6 / 10x6
10x6 / 10x6 / 10x6
10x7 / 10x7 / 10x7
10x8 / 10x8 / 10x8


MC 3x200kg






Dipsy 5x +62kg






Miałem jeszcze na tym treningu nie dawać 200kg w MC, ale dałem i jakoś poszło Po drugim powtórzeniu złapał mnie jakiś szybki skurcz w dwugłowym, ale tylko na moment więc zrobiłem 3x W drop setach już chwyt puszczał, stąd tak mało powtórzeń. W dipsach już zapas też się skończył, ale i dołożyłem sporo Za tydzień będzie walka Jeszcze na koniec spinka plecków na pĄpie



...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
Zwierz jak chooy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Jest tam parę kg na patyku
...
Napisał(a)
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10155 Napisanych postów 30041 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610320
dwie paki jednak poszły w MC

plegra konkretny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34421
A mówiłem,że jest zapas na 2 stówy.
Dobre plecy,ale i dobre barki, bo duże plecy z małymi barkami wyglądają jak duże plecy zaczepione na jakimś cienkim sznurku

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14669
O synu, zaj****ty jestes, nie ma co, w ciagu 1,5 miecha progres kilkadziesiat kg, naprawde szacun :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816

MC 3x200kg


Przestań już tak szaleć z tego co widzę ciągle do przodu
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32433 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892899
Cokta: Nie musisz od razu od ch** wyzywać

Hubert: Noo, ale Ty byś ze 12x tym trzasnął

MARIAN: Musiały pójść!

Szprota: No na barki też nie narzekam

Stanisuaf: To nie do końca tak że w ciągu tego 1,5 miecha zrobiłem taki progres. Startowałem jednak z zaniżonego ciężaru Ale progres i tak myślę że niezły

Mat: Jeszcze trochę i przestaję W tym tygodniu będę robił maxy, i potem tydzień przerwy.

A z tymi zawodami to lipa, bo zapisy były do dzisiaj
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

kazda partia 2x w tygodniu

Następny temat

Ma ktoś konkretny plan FBW na rzeźbe?

electro
Polecane artykuły