Kai Greene spotkał się z nowym wiceprezydentem Olympii, Danem Solomonem oraz innymi promotorami Olympii w jednym z nowojorskich biur. Niedawno wrzucony post na Instagramie, na profilu mrolympiallc wzbudził spore zainteresowanie. Pod zdjęciem z Kai widniała tylko krótka informacja:

"3-krotny zdobywca drugiego miejsca Mr. Olympia Kai Greene @kaigreene spotyka się z Danem Solomonem w poniedziałek, w naszych nowojorskich biurach. # Olympia2019 #OlympiaWeekend"

Pytanie brzmi, co było tematem spotkania? Na razie nie wiadomo. A skoro nie podano oficjalnej informacji, branża zaczęła spekulować na temat przyszłego startu Kaia w Mr. Olympia. Czy znowu będzie rywalizował? Czy jest w stanie zrobić mistrzowską formę? Może i jest to prawdopodobne, jednak bardziej realne wydaje się to, iż podejmie się roli komentatora na Olimpii w 2019 roku. Pracował dla ESPN - amerykańskiej całodobowej stacji telewizyjnej poświęconej tematyce sportowej, więc na pewno się sprawdzi. Ale… “Nigdy nie mów nigdy", ponieważ wszystko jest możliwe, zwłaszcza w kulturystyce. Czy minione spotkanie mogło doprowadzić do tego, że Kai Greene zgodził się powrócić do rywalizacji?

W zagranicznych mediach piszą, że Phil Heath jest teraz postrzegany raczej jako "przeszłość", a nie przyszłość kulturystyki. Musi poddać się operacji na przepuklinę, a dojście do formy zajmie mu trochę czasu. Jeśli więc Phil odpuści przyszłoroczną Olimpię, kto rzuci wyzwanie Shawnowi Rhodenowi? Roelly Winklaar oraz Big Ramy stanowią oczywiście największe zagrożenie. Ale jeśli Kai Greene zdecyduje się wystartować, to Olympia 2019 może być na najwyższym poziomie! Chociaż nie ma jednoznacznej odpowiedzi na temat spotkania Kai Greene i promotorów Olympia, wkrótce na pewno dowiemy się o co chodziło. Fajnie byłoby go zobaczyć ponownie na scenie. Nawet w innej kategorii...

Komentarze (0)