SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prz1993 / droga do wyjścia na scene / podsumowanie redukcji s. 190

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269948

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
o Twoich pod kątem kulturystycznym mi się podobają :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Gejowo troszke

Pytanko - często stosujesz wyciskanie sztangi/hantli na skosie ujemnym? Widzisz większy sens atakowania dolnej części klatki, gdy mamy dipsy? Czy atak konkretnie na dół wyciskaniem jest potrzebne? Jeżeli stosowałeś to jakie były efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cokta, kategorycznie odradzam Ci takiego wyciskania!
instruktor z mojego miasta mówił zeby nie robic wyciskania sztangi/hantli na skosie ujemnym, bo bedziesz mial cycki obwisle jak baba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wiem Shit - do tego problemy z ciśnieniem mogą się pojawić. Ostatnio dużo czytam na temat tego ćwiczenia, które według wielu jest nieprzydatne (większość ludzi ma dość dużą masę dołu klatki, i przeważnie cierpi góra czy środek), i chce też popytać niektórych bardziej doświadczonych jak oceniają to ćwiczenie.

Jakby ktoś jeszcze się wypowiedział to byłbym wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez ja zartuje oczywscie
imo dobre cwiczenie dla odmiany, ja to robilem z obrotem nadgarstka to fajnie wchodzilo
mozna zalozyc wiecej kg niz na plaskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No widzisz, a ja nie Dzięki za odpy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dół klatki o dziwo silny jest bardzo. Próbowałem ostatnio cisnąć to 105kg x10 poszło bez większych trudów
Ćwiczenie dodatkowe na podcięcie klaty, ja robię na maszynie akurat, już po wszystkich wyciskaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21574 Napisanych postów 30805 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870682
Jeśli dół jest priorytetem to czemu nie, możesz dać po dipsach. Ja kilka miesięcy temu też miałem WL głową w dół jako ćwiczenie głowne, choć raczej jako odmiana od zwykłego WL, a nie jakiś priorytet na dół Ale kiedyś pamiętam przez spory okres czasu mocno katowałem dół, głownie hantlami, z dobrym efektem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 3519 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72026
Cokta mnie poniszczył a dol klatki powinien byc najmocniejszy TEORETYCZNIE
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kazda partia 2x w tygodniu

Następny temat

Ma ktoś konkretny plan FBW na rzeźbe?

WHEY premium