SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prz1993 / droga do wyjścia na scene / podsumowanie redukcji s. 190

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
Marian: Gdzie tam na obrone Teraz to i na bramce średnio mi idzie, za wolne ruchy Ale jak masz okazje to pewnie że graj, dla mnie to jest nieporozumienie żeby po za siłką nie robić nic, bo masa spadnie...

Mat: Dowalę soku burakowego i będę na całą bramkę!















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
JEST Naprawde BDB !!
Pokaz foto luzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kurde jak robisz przysiady to nogi cienkie sie wydają. Tu na napince ładnie. Ogólnie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sylwetka ładna :D
ale tygrys na majtach jeszcze lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
forma b. dobra

widac że miecha wpadało bo waga na duzy plus a bf znowu duzo większy nie jest
na te 89cm w pasie ni huy nie wyglada

wydaje mi sie albo nogi najlepiej poszły.

dla mnie to jest nieporozumienie żeby po za siłką nie robić nic, bo masa spadnie...


dla mnie też, mi nie o to chodziło tylko bardziej o kontuzje;/ i złe wposmienia z tym związane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
cvfdbkz: Właśnie nie mam luzem ;/

Hubert: Właśnie też to zauważyłem

Shit:

Marian: Bez wątpienia nogi najbardziej poszły, chyba już nie odstają od góry
A jaką miałeś kontuzję? Ja w sumie miałem tylko z 10x palec wybity

Hubert, jeśli przez ostatnie miesiące byłem ciągle na niskich powtórzeniach ( w głównych bojach rampa 6 albo 3), to czy jak przejdę na zakres 10-15, da mi to jakieś korzyści masowe, czy tylko wytrzymałościowe? Oczywiście kcal ciągle na dużym +. Bo ostatnio chyba Mawashi pisał w którymś z dzienników że powyżej 8 powtórzeń nie ma co liczyć na hipertrofię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zwiększysz wytrzymałość a masowe korzyści będą na pewno bo zaszokujesz ciało. Przygotuj się na kondycyjne zgony w pierwszym tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21597 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870897
Wiem wiem, już po jednej serii drop setów w SQ czy MC ledwo oddychałem, a co to będzie po kilku seriach Ok, czyli polecę sobię tak ze 4 tygodnie, i potem na redukcji powrót do niskich zakresów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Fajnie jest co 3-4 tygodnie ucinać powtórzeń z głównych ćwiczeń. Ciągły progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Dokładnie.Zaczynasz periodyzacje od 10/12p ,i z fazy na fazę wchodzisz na niższe zakresy(w końcówce rajdy siłowe na 2/3 repy).Jak dla mnie najlepszy sposób budowania siły i masy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kazda partia 2x w tygodniu

Następny temat

Ma ktoś konkretny plan FBW na rzeźbe?

WHEY premium